Cita informācija

Jaunā, kombinētā veļas mašīna ar žāvētāju ar DualSense tehnoloģiju pielāgo temperatūru un veļas tilpnes kustības dažādiem audumiem un noregulē programmas konkrētām ielādēm. Visu, sākot no īpašas tekstūras jakām līdz mīkstiem džemperiem, var rūpīgi mazgāt, žāvēt un aizsargāt vienā piegājienā.

Priekšrocības

AEG - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - L7WBGO48W

DUĀLĀ TEHNOLOĢIJA SAUDZĪGAI APRŪPEI

Mūsu DualSense tehnoloģija pielāgo temperatūru un veļas tilpnes kustību dažādiem audumiem un attiecīgi noregulē programmas. Zemāka temperatūra un kontrolētas kustības palīdz uzmanīgi izmazgāt un izžāvēt visu, sākot no smalkveļas, beidzot ar āra drēbēm, vienā piegājienā.

AEG - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - L7WBGO48W

NOREGULĒTI CIKLI NODROŠINA NEPĀRSPĒJAMAS ĒRTĪBAS

ProSense Technology® automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku mazgājamās veļas daudzumam. Gādājot par ērtiem un ekonomiskiem cikliem un ietaupot laiku, enerģiju un ūdeni — neatkarīgi no ievietotās veļas daudzuma.

AEG - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - L7WBGO48W

Ātra "Quick 20’ Wash&Dry 60’" programma, kad jāsteidzas

Izmantojot ātro "Quick 20’ Wash&Dry 60’" programmu, jūs varēsiet izmazgāt un izžāvēt 1kg dažāda apģērba vien stundas laikā vienā piegājienā. Jūs varat izvēlēties arī tikai mazgāšanas ciklu, iegūstot tīru apģērbu vien 20 minūtēs. Ātrs un ērts risinājums, kad steidzaties.

AEG - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - L7WBGO48W

IZLĪDZINI KROKAS AR TVAIKU, LAI MAZĀK GLUDINĀTU

Tvaika programmas laikā tiek mīkstinātas auduma šķiedras, lai samazinātu auduma burzījumus un tie nebūtu jāgludina, nodrošinot, ka apģērbs ilgāk izskatās labi un to ir patīkami valkāt. Iespēja apģērbu ātri atsvaidzināt bez ilgstošas tā pakļaušanas garam mazgāšanas ciklam, nozīmē, ka apģērbs spēs izturēt laika pārbaudi.

AEG - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - L7WBGO48W

Īpašais Care veļas tilpnes nodalījuma dizains ir vēl saudzīgāks pret jūsu apģērbu*

Care tilpnes virsmas dizains ļauj audumiem viegli slīdēt, pateicoties piepaceltajai faktūrai, kas atgādina spilventiņus, un optimizētajiem pacēlējiem. Plāna ūdens kārtiņa nosedz caurumus mazgāšanas laikā. Tādējādi audumi tiek aprūpēti vēl saudzīgāk.

*Iekšējā testēšana, salīdzinot Care tilpni ar AEG ProTex tilpni.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona