Cita informācija

8000 PowerCare veļas mašīna izmanto iepriekšējas sajaukšanas tehnoloģiju, aktivizējot mazgāšanas līdzekļa spējas un nodrošinot nevainojamus rezultātus pat 30°C temperatūrā mazāk nekā 1 stundas laikā. Apģērbs tiek izžāvēts, bet ne pāržāvēts, saglabājot tā kvalitāti ilgāk.

Priekšrocības

POWERCLEAN. PILNĪGA TRAIPU IZTĪRĪŠANA PAT ZEMĀ TEMPERATŪRĀ*

PowerClean izmanto iepriekšējas sajaukšanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu, ka mazgāšanas līdzeklis vienmērīgi piekļūst apģērbam, nodrošinot pilnvērtīgu traipu tīrīšanu mazāk nekā 1 stundas laikā.* Tāpat tā pielāgo žāvēšanas laiku veļas daudzumam. Nevainojami tīra veļa.

*Ārējā testēšana attiecībā uz PowerClean 59 minūšu ciklu 30°C programmā ar 5 kg veļu pierāda 100% traipu iztīrīšanu, ietverot 59 populārākos mājsaimniecības traipus.

SPECIALCARE MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA. PIELĀGOTA APRŪPE VILNAI UN SMALKAI VEĻAI

SpecialCare Wash-to-Dry — tvertnes kustības pielāgojas dažādiem audumiem maigai un efektīvai tīrīšanai. Šī Woolmark Blue sertificētā veļas mašīna mazgā un žāvē ikdienas apģērbu, smalkveļu un vilnu. Tā arī atjauno āra apģērba ūdens aizsardzību.

UNIVERSALDOSE ATVILKTNE AKTIVIZĒ PODS® PAR 60% ĀTRĀK, LABĀKAI ĀTRAI UN AUKSTAI MAZGĀŠANĀM*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kam izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai, pārduršanai un pilnīgai izšķīdināšanai atvilktnē, aktivizējot to par 60% ātrāk nekā veļas nodalījumā. Uzlabojot traipu tīrīšanu aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

*Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā

AEG SAVIENOJAMĪBA: NĀKAMĀ LĪMEŅA IERĪČU MIJIEDARBĪBA

Izmantojiet lietotni My AEG Care savu iestatījumu izveidošanai un gudru padomu un ieteikumu saņemšanai. Sūtiet pielāgotus ciklus un norādījumus un veļas mašīnu pēc savām vēlmēm. Izbaudiet gudru, efektīvu lietošanu caur viedtālruni.

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* SAMAZINĀTAS KROKAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp smalkveļai, tikai 25 minūtēs, bez mazgāšanas. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet aromātisko tvaika smaržvielu, lai baudītu it kā tikko mazgāta apģērba smaržu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels