Iegādes ceļvedis

Atrodiet sev piemērotu cepeškrāsni

PLATĪBA UN VIETA

Sāciet ar vietas mērīšanu. Visām cepeškrāsnīm nepieciešamais platums ir vismaz 60 cm, bet augstuma prasības var atšķirties. Apsveriet, kuru cepeškrāsni izvēlēties, pamatojoties uz šiem augstumiem:

72–80 cm — lielas ietilpības vai dubultā cepeškrāsns;
60 cm — atsevišķa cepeškrāsns, standarta izmēri;
45 cm — kompaktās cepeškrāsnis var glīti novietot mazākā vietā.

Galvenais ieteikums: varat ietaupīt vietu, neatsakoties no funkcionalitātes. Šī kompaktā krāsns ļauj gatavot, grilēt, uzsildīt vai atkausēt jebkuru ēdienu tik pat labi kā lielāki modeļi.

IETILPĪBA

Ja dzīvojat lielā ģimenē vai bieži uzņemat viesus, visdrīzāk būs nepieciešama ietilpīga cepeškrāsns, kurā var pagatavot lielas maltītes. Cepeškrāsns ietilpību mēra litros.

70+ litri — ideāli piemērota lielākai ģimenei, kurā ir vismaz četri cilvēki;
40–70 litri —  piemērota trīs līdz četru cilvēku ģimenei;
35–40 litri — piemērota vienam vai diviem cilvēkiem.

Galvenais ieteikums: izvēlieties cepeškrāsni ar papildu plauktu pozīcijām - tad vienlaikus iespējams gatavot vairākus ēdienus.

ĒDIENA GATAVOŠANA

Kāds ir jūsu iecienītākais ēdiena gatavošanas veids?

Tvaicēšana — ar tvaika cepeškrāsnīm gatavošana sasniedz jaunu līmeni. Kamēr karstums apbrūnina un padara kraukšķīgu ēdiena ārpusi, tvaiks nepieļauj mitruma izkļūšanu no iekšpuses. Tā iespējams pagatavot neticami sulīgus ēdienus, tostarp gaļu, zivis, dārzeņus un pat desertus.

Grilēšana — cepeškrāsns ar atsevišķu grilu piedāvā vairāk vietas, kurā var pagatavot ēdienu, turklāt tā ļauj pagatavot arī lielākas maltītes.

Miltu izstrādājumu cepšana — cepeškrāsns ar ventilatoru ļauj izcept lieliskus pīrāgus un kūkas, pateicoties izcili vienmērīgajai karstuma izplatībai. Arī profesionāla līmeņa rezultātu iegūšanai varat apsvērt tvaika cepeškrāsns iegādi.

Viss iepriekšminētais —ar daudzfunkcionālo tvaika cepeškrāsni var paveikt visas iepriekš norādītās darbības.

TĪRĪŠANA

Atvadieties no cepeškrāsns tīrīšanas ar ķimikālijām!

Pašattīrošās cepeškrāsnis— pirolītiskā cepeškrāsns uzkarst līdz 500 °C, sadedzinot netīrumus smalkos pelnos, kurus atliek vien noslaucīt ar drānu.

Katalītiskie pārklājumi — katalītiskais pārklājums absorbē taukvielu traipus, un tas aktivizējas, regulāri karsējot cepeškrāsni līdz 220 °C. Taukvielas tiek oksidētas, un virsma attīrās.

Galvenais ieteikums: pārklājums, uz kura nepaliek pirkstu nospiedumi, izskatās nevainojami tīrs, un to nepieciešams minimāli tīrīt.

IZVĒLIETIES SAVU IERĪCI

Lai kādi būtu jūsu gatavošanas paradumi, starp AEG piedāvātajiem produktiem atradīsiet tieši jums piemērotu ierīci.

TVAIKA CEPEŠKRĀSNS

Gatavojiet kā profesionālis. Tvaika plīts neļauj izgaist aromātam un uzlabo ēdiena tekstūru, vienlaikus saglabājot tā kraukšķīgumu. Ceptā maize kļūst gaisīgāka, vistas gaļa saglabā sev raksturīgo maigumu, bet dārzeņi - savu spilgto krāsu. Turklāt ar SousVide metodi jūs varat piedzīvot pilnīgi jaunu gatavošanas pasauli.