Cita informācija

7000 ProSteam® veļas mašīna ar žāvētāju ir "trīs vienā" ierīce, kas vienkāršo veļas mazgāšanas procesu, izmantojot mazgāšanas, žāvēšanas un tvaika apstrādes programmas. Apstrāde ar tvaiku patērē par 96% mazāk ūdens*, kā arī tā ir saudzīgāka nekā mazgāšana, ļaujot apģērbam kalpot ilgāk.
*Iekšējā testēšana ar 1kg veļu tvaika programmā, salīdzinot ar delikātās veļas programmu.

Priekšrocības

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* SAMAZINĀTAS KROKAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp smalkveļai, tikai 25 minūtēs, bez mazgāšanas. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet aromātisko tvaika smaržvielu, lai baudītu it kā tikko mazgāta apģērba smaržu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

SPECIALCARE MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA. PIELĀGOTA APRŪPE VILNAI UN SMALKAI VEĻAI

SpecialCare Wash-to-Dry — tvertnes kustības pielāgojas dažādiem audumiem maigai un efektīvai tīrīšanai. Šī Woolmark Blue sertificētā veļas mašīna mazgā un žāvē ikdienas apģērbu, smalkveļu un vilnu. Tā arī atjauno āra apģērba ūdens aizsardzību.

PRECISELOAD — PIELĀGO ENERĢIJU UN ŪDENI APĢĒRBA DAUDZUMAM

PreciseLoad automātiski pielāgo cikla laiku, enerģiju un ūdeni veļas daudzumam. Tādējādi varat pielāgot ciklu, ietaupot enerģiju, laiku un ūdeni, mazgājot nelielu veļas daudzumu.

ĀTRA 20' MAZGĀŠANA UN 60' ŽĀVĒŠANA, KAD STEIDZATIES

Ar ātrās 20' mazgāšanas un 60' žāvēšanas programmu varēsiet izmazgāt un izžāvēt 1kg dažāda veida veļas vien stundas laikā, visu uzreiz. Tāpat varat izvēlēties citu mazgāšanas ciklu, iegūstot tīru apģērbu vien 20 minūtēs. Ātrs un ērts risinājums, kad steidzaties.

ĪPAŠĀ CARE VEĻAS TVERTNE IR VĒL MAIGĀKA PRET JŪSU APĢĒRBU*

Care veļas tvertne nodrošina audumu gludu slīdēšanu, pateicoties paceltajam pārklājumam un optimizētai pacelšanas funkcijai. Plāna ūdens kārtiņa aptver caurumiņus mazgāšanas laikā. Tādējādi audums tiek aprūpēts vēl labāk.

*Iekšējā testēšana, salīdzinot Care tvertni ar AEG ProTex tvertni.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels