RŪPES PAR APĢĒRBU

Rūpes par apģērbu nav tikai pavedienu un šķiedru aizsardzība. Tā ir atmiņu saglabāšana un rūpes par mūsu vidi. Mūsu veļas mazgāšanas ierīces palīdz efektīvi rūpēties par visiem, pat vissmalkākajiem apģērbiem.

JŪSU DZĪVESSTILAM. IZAICINIET IERASTO.

Iepazīstieties ar AEG veļas mazgājamo mašīnu, žāvētāju un veļas mašīnu ar žāvētāju skaisto, jauno un moderno dizainu! Un, protams, no jauna atklājiet šo iekārtu piedāvātās priekšrocības. Esam pilnveidojuši jūsu tik augsti vērtētās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēl īpašāku pieredzi, rūpējoties par savu mīļāko apģērbu.

Automātiskās dozēšanas tehnoloģija AutoDose un UniversalDose mazgāšanas līdzekļa atvilktne nodrošina ērtāku un efektīvāku apģērba mazgāšanu, saudzējot audumu un ietaupot automātiskās mazgāšanas līdzekļa dozas. Doza tiek precīzi aprēķināta atbilstoši mazgājamā apģērba daudzumam — nekas nav jāuzmin.

Ar mūsu AbsoluteCare® siltumsūkņa tehnoloģiju varat būt pārliecināti, ka mazgāšanas un žāvēšanas laikā pat vilnas, zīda un āra apģērbs tiek saudzēts.

Un augstākās klases modeļos iekļautā 3Dscan tehnoloģija precīzi noteiks veļas mitruma līmeni, lai viss tiktu izžāvēts vienmērīgi — pat dūnu segas un jakas.

Un tas vēl nav viss. Ar SensiDry® tehnoloģiju aprīkotās veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ietaupa enerģiju un ūdeni ikvienā ciklā —gan mazgājot, gan žāvējot.

UZPILDIET, CIK VĒLATIES

Jaunajās AEG veļas mazgājamajās mašīnās ir iestrādāta jaunākā mazgāšanas līdzekļu dozēšanas un izšķīdināšanas tehnoloģija. Izvēlieties AutoDose vai UniversalDose tehnoloģiju.

Inteliģentie AutoDose sensori aprēķina precīzo mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļa daudzumu, kāds nepieciešams katrā mazgāšanas reizē. Līdz 60%* mazāks mazgāšanas līdzekļa patēriņš un retāka mazgāšana saudzē audumu, lai jums nebūtu jāraizējas par to, ka iemīļotākais apģērbs pārlieku ātri novalkāsies.

UniversalDose ir unikāla PODS® mazgāšanas līdzekļa atvilktne, kurā pielāgotas ūdens strūklas līdzekli mīkstina un pilnībā izšķīdina. Tādējādi kapsulas tiek aktivizētas par 60% ātrāk, nekā ja tās tiktu ievietotas galvenajā tvertnē.

* Pamatojoties uz iekšēju testēšanas metodi, mērot mazgāšanas līdzekļa daudzumu, kas tiek izmantots 2 kg veļas ar AutDose tehnoloģiju un prognozēto vidējo daudzumu, kas tiktu izmantots manuāli.

DROŠI ŽĀVĒJIET PAT VISSMALKĀKOS AUDUMUS

Mūsu A++ un augstākas klases veļas žāvētāji nodrošina nevainojami sausu apģērbu ar mazāk krokām. 

AEG jaunā dizaina veļas žāvētāji ir aprīkoti ar AbsoluteCare® siltumsūkņa tehnoloģiju. Precīzas tvertnes kustības un temperatūras kontrole nodrošina saudzību smalkajiem audumiem. Šī sistēma pasargā vilnas un zīda izstrādājumus no saraušanās. Tā atjauno āra apģērba ūdensizturības īpašības.

3Dscan tehnoloģija nodrošina maksimālu žāvēšanas precizitāti un rūpību. Tā nosaka mitruma līmeni veļas dziļākajā līmenī. Esiet droši, ka visa veļa, ieskaitot dūnu jakas un segas, tiks pilnībā izžāvēta, saglabājot pufīgumu un siltumu.

MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA VIENUVIET

Ietaupiet vietu un baudiet visas veļas mazgājamās mašīnas un veļas žāvētāja priekšrocības ar vienu iekārtu.

AEG veļas mašīna ar žāvētāju ar tās unikālo siltumsūkni ir aprīkota ar inovatīvo SensiDry® tehnoloģiju, kas ietaupa līdz pat 40% enerģijas un ūdens katrā ciklā salīdzinājumā ar citām iekārtām.

NonStop 3 h/3 kg programmā 3 kg veļas tiek izmazgāti un izžāvēti tikai trīs stundās. Velciet savus iemīļotākos apģērbus uzreiz — pēc viena mazgāšanas un žāvēšanas cikla bez jebkādas gaidīšanas.