Pret skrāpējumiem izturīgas plīts virsmas

Pret skrāpējumiem izturīgas plīts virsmas

Skaistums, kas turpinās: SaphirMatt indukcijas plīts virsmas

SaphirMatt indukcijas plīts virsmas ir četras izturīgas pret skrāpējumiem, nekā parastās indukcijas plīts virsmas, tāpēc tās ilgāk izskatās kā jaunas. Un ar unikālo pārklājumu pret pirkstu nospiedumiem un traipiem, virsma tiek uzkopta uz pusi mazāk laikā, nekā tas nepieciešams kopjot parasto plīts virsmu.

Izpētie SaphirMatt virsmas

SaphirMatt plīts virsmas nozīmē četras reizes lielāku izturību pret skrāpējumiem

Uzlabotā AEG virsma ir izturīgāka pret skrāpējumiem, un, pateicoties SaphirMatt tehnoloģijai, indukcijas plīts virsmai tiek saglabāts jauns izskats ilgāk. Testēšanas rezultāti atklāj līdz pat četrām reizēm mazāk skrāpējumu no katliem un pannām, salīdzinot ar standarta stikla plīts virsmām.* Izvēlieties SaphirMatt indukcijas plīts virsmas, lai iegūtu skaistumu, kas ir ilgnoturīgs.

Mazāk skrāpējumu ar eleganto SaphirMatt stiklu

SaphirMatt virsmas stikls nodrošina izcilu aizsardzību pret skrāpējumiem, salīdzinot ar mūsu standarta keramikas plīts virsmām. Elegantā melnā, matētā apdare ir noturīga pret pirkstu nospiedumiem un traipiem, tādējādi saglabājot jūsu plīts virsmas jauno izskatu ilgāk.

Pret pirkstu nospiedumiem izturīgs stikls efektīvai tīrīšanai

SaphirMatt unikālā, teksturētā virsma ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem un traipiem, samazinot tīrīšanas laiku uz pusi. Jūs iegūstiet spēcīgu, elegantu dizainu, kuru var gandrīz bez liekām pūlēm uzturēt lielisku katru dienu.

Ātrāka tīrīšana un traipu noturība

Pret traipiem izturīgā, teksturētā virsma matēti melnā krāsā nodrošinās, ka SaphirMatt indukcijas plīts virsmas vienmēr radīs dramatisku, minimālistisku pirmo iespaidu jūsu virtuvē. Uz pusi mazāks tīrīšanas laiks.** Jo katrā virtuvē acis vienmēr piesaista plīts virsma.

*Pamatojoties uz ārējiem testiem, salīdzinot ar mūsu standarta plīts virsmu bez īpašas apstrādes vai pārklājuma.