Atklājiet

ledusskapjus un saldētavas

Saglabāts svaigums

Mūsu TwinTech dzesēšanas sistēma nodrošina optimālu temperatūru ledusskapī - viss, sākot ar salātlapām un beidzot ar gurķiem, būs svaigs ilgāk. Ja jūs bieži mēdzat iegādāties svaigus dārzeņus un augļus, to uzglabāšanai plašajā atvilktnē vienmēr būs pietiekami daudz vietas.

Pateicoties TwinTech dzesēšanas sistēmai, ledusskapja un saldētavas nodalījumi darbojas atsevišķi, uzturot optimālu temperatūru un mitruma līmeni.

Ar TwinTech® sistēmu katrs produkts saglabā savu svaigumu un garšu.

ProFresh ledusskapis saldētava

Dabiskas garšas to labākajā stāvoklī

Pasargājiet garšu un aizmirstiet par sarmu. Uzglabājiet produktus ar AEG TwinTech+ sistēmu, kas uztur optimālu temperatūru un mitruma līmeni, lai saldētavā nebūtu sarmas un produkti nezaudētu savu svaigumu, kvalitāti un garšu. Augļi un dārzeņi ir gardi, kraukšķīgi, savukārt gaļa un zivis ir tikpat svaigas kā dienā, kad tās iegādājāties.

Pielāgojiet savām vajadzībām

Lai pagatavotu veselīgu un gardu maltīti, svarīgi, lai arī visas sastāvdaļas būtu svaigas. Tagad CustomFlex® ledusskapis ļauj organizēt ledusskapja satura uzglabāšanu tieši tā, kā vēlaties, pārvietojot un pārkārtojot nodalījumus ātri un ērti, lai maksimāli palielinātu uzglabāšanas vietu. Saspraudes garšaugiem. Caurredzamas kastes sieram. Droši plaukti piena produktiem, mērcēm un garšvielām - tieši tur, kur vēlaties. Ledusskapis, kuru iespējams pielāgot jūsu gaumei.

Ir pierādīts, ka, uzglabājot gaļu un zivis tuvu nulles temperatūrai, produkti saglabās savu svaigumu par 3 dienām ilgāk, nekā uzglabājot tos standarta ledusskapja temperatūrā.

Precīza atdzesēšana izcilai maltītei

Izcila maltīte sākas ar gardām un kvalitatīvām sastāvdaļām. Tādi produkti kā gaļa un zivis vislabāk saglabā garšu, ja tos uzglabā noteiktā temperatūrā — tuvu 0 grādiem. Mūsu ledusskapjiem-saldētavām tieši šim nolūkam ir īpašs 0 grādu nodalījums, kas nodrošina produktiem atbilstošu temperatūru. Tādējādi jūs varat baudīt pašu svaigāko gaļu un zivis, izbaudot katru kumosu.