AEG Auduma Eņģelis

AEG Auduma Eņģelis

Ieteikumi jūsu apģērbu kopšanai

Anita

Stiliste Anita Altmane iesaka:

•    Visērtākie un praktiskākie ir dabīgu šķiedru audumi ar nelielu procentu sintētiskās šķiedras piejaukumu. Zīds mazāk burzās, kokvilna nesaraujas, kašmirs nesaveļas un nezaudē savu formu.
•    Reizēm saskaramies ar to, ka iemīļotajam džemperim saveļas gan piedurknes, gan arī sāns, uz kura nēsājam somu. Iesaku nemest džemperi ārā, bet gan izmantot asu saru birsti vai elektrisko mašīnīti - tā lieliski noņem savēlušos negludumus.
•    Vislabāk gludināt apģērbu, kad tas pēc mazgāšanas ir vēl mazliet mitrs – tā to izgludināsi perfekti.

Jana

TV personība Jana Duļevska:

•    Atzīšos – nemīlu gludināt, tādēļ gadu gaitā esmu atradusi pāris trikus, kā no gludināšanas darbiem izvairīties. Viens no tiem – blūzes un kreklus bieži vien mitrus iemetu veļas žāvētājā, mazliet pažāvēju un tad karinu uz apģērbu pakaramā. Tas atvieglo gludināšanu, un no saburzītiem krekliem vairs nav ne vēsts!
•    Veļas žāvētāju izmantoju jau vairākus gadus, tādēļ zinu, ka žāvēt patiesībā var it visu, ja vien zini audumam piemērotu temperatūru un ierīces režīmu – to uzzināsi, ja pievērsīsi uzmanību simboliem uz apģērba etiķetes.
•    Esam aktīva ģimene, kas ar sportu ir uz Tu, tādēļ sporta apģērba mazgāšana un žāvēšana vismaz pāris dienas nedēļā ir mana ikdiena. Arī rūpes par sporta apģērbu un hokeja formām uzticu veļas mazgājamajai mašīnai un veļas žāvētājam – laika gaitā esmu pārliecinājusies, ka uzticama ierīce spēj parūpēties par jebkuru apģērbu!

AEG_logo

AEG iesaka:

•    Izvēlieties ierīci ar Woolmark sertifikātu, kas ir pasaulē vadošā autoritāte vilnas apkopes jautājumos. Tā garantē, ka ierīce droši izmazgās un izžāvēs vilnas apģērbu, kuru paredzēts mazgāt tikai ar rokām.
•    Lai ietaupītu ūdens un elektroenerģijas patēriņu, ieteicams iegādāties ierīci, kuras marķējums ir A+ vai augstāks. Enerģiju taupa arī pavisam vienkāršas un ikdienišķas lietas –veļas mašīnā ielādējiet tik daudz apģērba, cik norādījis ražotājs, žāvējiet līdzīgus audumus kopā, kā arī mazgāšanas procesa beigās izgrieziet apģērbu ar augstāko centrifūgas griešanās ātrumu.
•    Lai veļa būtu tīra un smaržīga, jāparūpējas arī par pašu veļas mazgājamo mašīnu. Izvēlieties piemērotu veļas mazgāšanas līdzekli un parūpējieties, lai veļas tvertne mazgāšanas starplaikos ir sausa.
•    Pāris reizes gadā iztīriet arī veļas mazgājamās mašīnas filtru, veļas mazgājamā līdzekļa un veļas mīkstinātāja atvilktni, kā arī gumijas blīvējumu pie durvīm.
•    Reizi mēnesī izmazgājiet arī savu veļas mašīnu - iedarbiniet to tukšgaitā 90°C temperatūrā. Labākam rezultātam lietojiet speciāli veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanai paredzētus līdzekļus, kurus atradīsiet labākajos sadzīves tehnikas veikalos un servisa centros.

Ikdienas rūpes par pašu svarīgāko

Tabula

AEG jaunā sērija