Veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju

Atbrīvojiet vairāk vietas mājās un izmantojiet AEG veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju. Tai ir tāda pati veiktspēja kā divām atsevišķām ierīcēm, tādēļ jūs varat mazgāt un žāvēt vienā piegājienā — pat saudzīgi mazgājamu veļu. Iebūvētā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju nemanāmi iederēsies jūsu interjerā.

Lasīt vairāk

Jūsu pilnīgais garderobes sargs

Mūsu SensiDry® tehnoloģija rūpējas par jūsu drēbju skapi, izmantojot progresīvu siltumsūkņu tehnoloģiju, zemu temperatūru un kontrolētu cilindru kustību. Tas piešķirs jums pilnīgu pārliecību, ka jūsu apģērbs saglabās savu formu un stāvokli, valkājot to ik dienas.

9000. sērijas veļas mazgājamā mašīna - žāvētājs ar SensiDry

  • SensiDry tehnoloģija nodrošina maigu un energoefektīvu žāvēšanu zemākā temperatūrā
  • ÖKOMix tehnoloģijai ir unikāla mazgāšanas līdzekļa, mīkstinātāja un ūdens sajaukšana, lai sasniegtu visas auduma šķiedras
  • DualSense® tehnoloģija ļauj droši mazgāt un iztīrīt pat delikātus un tikai ar rokām mazgājamus vilnas izstrādājumus

Jūsu klasikas aizsargs

Jaunais Kombi mazgāšanas žāvētājs ar ÖKOMix tehnoloģiju sajauc mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju atsevišķi ūdenī, pirms tie nonāk žāvētājā. Tas nozīmē, ka tie kļūst aktivizēti, pirms sasniedz audumus, sagatavojot apģērbu  pilnīgai tīrīšanai un vienmērīgai žāvēšanai. Katra šķiedra ir sasniedzama un pilnīgi aizsargāta.

8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju ÖKOMix

  • ÖKOMix tehnoloģijai ir unikāla mazgāšanas līdzekļa, mīkstinātāja un ūdens sajaukšanas sistēma, lai sasniegtu visas šķiedras
  • Izmazgājiet un izžāvējiet līdz pat 5 kg ikdienas veļas tikai četrās stundās ar programmu NonStop ÖKOPower
  • DualSense® tehnoloģija ļauj droši mazgāt un tīrīt pat delikātus un ar rokām mazgājamus vilnas izstrādājumus