Savienojamība

Savienojamība

Laipni lūgti AEG viedajā mājā

Ar mūsu savienojamo ierīču klāstu AEG rūpējas par to, lai mūsu klientiem radītu unikālu pieredzi, neatkarīgi no tā, vai tās ir gardas receptes un ieteikumi restorāna cienīgām maltītēm vai padomi un pielāgotas rūpes, lai jūsu apģērbs ilgāk izskatītos lieliski. Tagad varat justies droši, visu pārvaldot no mājām vai attālināti, izmantojot novērošanu, tālvadības pulti, balss komandas, attēlus un daudz ko citu ar AEG savienojamības pieredzi.

Vīrietis planšetē rāda sievietei cepeškrāsni

VIEDI PĀRVALDĀMA MĀJA

Viedās ierīces atvieglos jūsu ikdienas uzdevums un padarīs tos ērtus. Rezultāts ir svaigāks, tīrāks un garšīgāks – ar mazāku piepūli.

Atklājiet mūsu savienojamās ierīces - ērti pārvaldāmai viedai mājai.

Virtuve

Baudiet vairāk gardu maltīšu, pilnībā izmantojot jūsu ierīces kopā ar My AEG App aplikāciju. Paplašiniet savus kulinārijas horizontus, gatavojot tvaika cepeškrāsnī. Turklāt varat viegli reģistrēt savas ierīces, atrast pielāgotu informāciju un pakalpojumus, sazināties ar AEG, lejupielādēt pamācības un daudz ko citu.

Veļas kopšana

Izbaudiet pielāgotu kopšanu, veļas kopšanas ierīces pievienojot My AEG Care aplikācijai. Izmantojiet AEG zināšanas no jebkuras vietas – attālināti iestatiet pielāgotas programmas, saņemiet ieteikumus par mazgāšanas ciklu un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Pielāgota veļas kopšana pieskāriena attālumā.

Pārdomāti risinājumi ar mūsu viedās virtuves pieredzi

Iegūstiet vairāk, savienojot savas AEG ierīces. Mūsu viedie produkti jūsu ikdienas uzdevumus padara gan vieglākus, gan ērtākus.

Attālināti pārvaldiet savas ierīces, izpētiet mūsu dažādos partnerus, piemēram, Google Assistant, Innit un Smarter, un saņemiet personalizētu palīdzību — viss pieejams My AEG Kitchen App aplikācijā.

Viedās virtuves piedzīvojums

Izvēloties AEG, jūs iegādājaties vairāk nekā tikai ierīci. Mūsu inovatīvās aplikācijas funkcijas palīdzēs jums radīt lieliskas garšas un sniegs palīdzību jebkurā virtuves piedzīvojumā.

Iedvesmojieties un gatavojiet restorāna cienīgas maltītes, piemeklējot receptes un paplašinot savu gatavošanas repertuāru caur mūsu sadarbības partneriem. Viedās virtuves ierīces varat savienot ar Innit aplikāciju un izmantot Google Assistant balss vadību, ja jūsu rokas tobrīd ir netīras.

Plānojiet un uzglabājiet kopā ar Smarter FridgeCam - jūs vienmēr zināsiet, kādi produkti jums ir un kad tie sāk bojāties. Vairs nekādu minējumu un mazāk pārtikas atkritumu.

My AEG virtuves iekārtu aplikācija

Ikvienam AEG ierīces īpašniekam mierīgu prātu palīdzēs saglabāt My AEG Kitchen aplikācija. Šeit atradīsiet lietotājam draudzīgas pamācības, kas atvieglos produkta reģistrāciju. Lietotne darbojas arī kā ierīces paplašinājums, palīdzot attālināti pārraudzīt un kontrolēt, kā arī organizēt iecienītākās receptes.

Izbaudiet visas viedās virtuves iekārtu priekšrocības.

LEJUPIELĀDĒJIET MY AEG KITCHEN APLIKĀCIJU

Balss vadība jūsu ierīcei

Izbaudiet AEG iekārtu brīvību  - brīvas rokas ar Google Assistant palīdzību.

Izmantojiet visas savu ierīču iespējas, tās savienojot ar mūsu partneriem.

Atklāj viegli pagatavojamus ēdienus un iegūsti pozitīvu pieredzi kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem.

MY AEG CARE APLIKĀCIJA

Izbaudiet pielāgotu aprūpi, veļas kopšanas ierīces pievienojot My AEG Care aplikācijai. Izmantojiet AEG zināšanas no jebkuras vietas – attālināti iestatiet pielāgotas programmas, saņemiet ieteikumus par mazgāšanas ciklu un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Pielāgota veļas kopšana pieskāriena attālumā.

KOPŠANAS ASISTENTS

Care Advisors iesaka optimālas programmas katram apģērba veidam, pat delikātiem audumiem kā vilnai un zīdam. Ievadiet auduma veidu, krāsu un traipu pakāpi, un lietotne pielāgos mazgāšanas ciklu. Pēc tam tā sazinās ar ierīci, lai sāktu programmu. Tiks nodrošināta īpaša kopšana, lai sasniegtu izcilus rezultātus.

AUTOMĀTISKĀ DOZĒŠANA

Iegūstiet precīzu mazgājamā līdzekļa daudzumu ar AutoDose un My AEG Care aplikāciju. Pielāgojiet iestatījumus, pārslēdzieties starp automātisko un manuālo dozēšanu un saņemiet paziņojumu par uzpildīšanu, ja mazgāšanas līdzekļa ir maz. Nodrošina ērtu veļas kopšanas procesu jaunā līmenī.

ATTĀLINĀTĀ PĀRVALDĪBA

Pārvaldiet veļas kopšanas ierīces no jebkuras vietas, izmantojot My AEG Care aplikācijas kontroles funkciju. Tās savienojamība ar mākoņa servisu nozīmē, ka ar viedtālruņa palīdzību varat atlasīt programmas, saņemt paziņojumus, iestatīt sākuma laikus un pārbaudīt savas veļas lietošanas gaitu.

BUJ

Vai jums ir jautājumi par My AEG Care aplikāciju, mūsu savienotajām ierīcēm, vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai izveidotu savienojumu savā WiFi tīklā? Lai iegūtu atbildes, skatiet mūsu biežāk uzdotos jautājumus. Vai vēlaties sākt darbu ar My AEG Care aplikāciju un pievienoto ierīci? Lejupielādējiet mūsu ātrās palaišanas rokasgrāmatu un izveidojiet savienojumu.

NODROŠINĀJUMS

  • Apple: tālrunis vai planšetdators. Vismaz iOS 10.0 vai jaunāka versija
  • Android: tālrunis vai planšetdators: Vismaz Android 7 vai jaunāka versija
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz ar WEP, WPA vai WPA2 AES/TKIP ar interneta pieslēgumu.
    *Pārliecinieties, vai signāla stiprums ir pietiekami spēcīgs vietā, kur ierīce tiks uzstādīta.
    **Ja tas atrodas tālu no Wi-Fi maršrutētāja, var būt nepieciešams tīkla paplašinātājs.

LEJUPIELĀDĒJIET MY AEG CARE APLIKĀCIJU