Cita informācija

9000 AbsoluteCare® veļas mašīna ar žāvētāju izžāvē apģērbu divreiz zemākā temperatūrā*, pateicoties unikālajai siltuma sūkņa tehnoloģijai. Pielāgotās tvertnes kustības mazgā un žāvē vilnu, āra apģērbus un pat smalku zīdu, ļaujot tam saglabāt formu.**
* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot maksimālo siltuma sūkņa gaisa tvertnes ieplūdes temperatūru un tradicionālo kondensācijas veļas mašīnu ar žāvētāju ** Salīdzinājumā ar žāvējot ārā

Priekšrocības

SENSIDRY®. ŽĀVĒŠANA ZEMĀ TEMPERATŪRĀ. LĪDZ 55% SAMAZINĀTS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ***

SensiDry® izmanto siltumsūkņa tehnoloģiju, lai izžāvētu apģērbu divreiz zemākā temperatūrā.*Šī tehnoloģija samazina enerģiju par līdz pat 55%***, vienlaikus aizsargājot apģērbu no lieka karstuma un nodrošinot tā ilgāku kalpošanu.

*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot maksimālo gaisa ieplūdes temperatūru siltumsūknī un tradicionālajos žāvētājos *** Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot siltumsūkņa un tradicionālo žāvētāju enerģijas patēriņu žāvēšanas ciklā ar pilnu Eco 40–60 minūšu ciklu un maksimālu ielādi (6 kg IEC kokvilnai).

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* SAMAZINĀTAS KROKAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp smalkveļai, tikai 25 minūtēs, bez mazgāšanas. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet aromātisko tvaika smaržvielu, lai baudītu it kā tikko mazgāta apģērba smaržu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

ĒRTI SAVIENOJAMA, KONTROLĒJAMA UN PILNĪGA MAZGĀŠANA AR LIETOTNI AEG CARE

Iestatiet pielāgotas programmas attālināti, aplūkojiet cikla ieteikumus saviem apģērbiem un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Individualizēta veļas kopšana pieskāriena attālumā.

PRECISELOAD+ AR PAPILDU SVARA SENSORU. ĀTRĀ REAKCIJA IETAUPA ŪDENI, ENERĢIJU

PreciseLoad+ svara sensori nodrošina ātru un precīzu reakciju, lai zinātu, vai veļa ir par maz vai par daudz, palīdzot optimizējot mazgāšanu un līdzekļa izmantošanu. Mašīna automātiski pielāgo laiku, enerģiju un ūdeni apģērba daudzumam.

NO SAUSA LĪDZ SAUSAM NIEKA TRĪS STUNDU LAIKĀ

NonStop 3 h/3 kg programmai nepieciešamas tikai trīs stundas, lai izmazgātu un izžāvētu līdz 3 kg veļas. Valkāšanai gatavs rezultāts, kad vien tas nepieciešams, viena netraucēta "no sausa līdz sausam" procesā. Visērtākais drēbju aprūpes veids — bez kompromisiem.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels