Jauns mazgāšanas tehnoloģijas un dizaina laikmets

Jauns tehnoloģijas un dizaina laikmets

Šeit varat atrast jaunu revolucionāru pieeju garderobes iecienītāko lietu aprūpei. AEG inovatīvais patērētāju ieskatu un zinātnes apvienojums pārvērš veļas mazgāšanu par pieredzi, kas pārsniedz tīrīšanas robežas. Beidzot jūs varat droši rūpēties pat par vissmalkāko apģērbu, izmantojot tehnoloģiju, kas patiesi aizsargā šķiedras, krāsas un tekstūras.

Sieviete ar saudzīgi izmazgātu zīda blūzi

Intuitīvas inovācijas, moderns dizains

Jūs gaida vēl nebijusi pieredze, jo izcilās kvalitātes un tehnisko sasniegumu kombinācija ar moderno vācu dizainu rada vēl nebijušu inovāciju. Šis jaunais veļas mazgāšanas ierīču klāsts nav vienkārši mūsu produktu pārveidojumi. Tiek pārveidota pati veļas mazgāšana, jo AEG vienmēr ir ideju priekšā.

Stilīga vadības ritenīša tuvplāns
 • Animācija, kurā redzamas jaunās veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāja papildu stila funkcijas
  1
  Ideāli pāri

  Veidojot veļas mazgājamās mašīnas un piemērotā žāvētāja pāri, izbaudiet mūsdienu dizaina simetriju un papildu aprūpes tehnoloģijas.

 • Animācija, kurā redzama modernas turbīnas ietekme uz atveramajām durtiņām
  2
  Izcils stils

  Slaidie izliekumi sader ar īpaši triecienizturīga metāla izcili ergonomisko konstrukciju, jo veļas mazgāšanas tehnoloģija var būt arī izskatīga.

 • Animācija, kurā redzama digitālā vadības paneļa simetrija
  3
  Inteliģenta vadība

  Nodrošiniet pilnu vadību, izmantojot viegli pārvaldāmo, īpaši atsaucīgo un pievilcīgo lietotāja interfeisu.

Katrai sērijai unikāla tehnoloģija

Katra veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju sērija izmanto savas unikālās tehnoloģijas priekšrocības. Ar katru nākamo sēriju katra mašīna piedāvā augstāku audumu aprūpes līmeni. Lai iegūtu optimālus rezultātus, ieteicams veļas mazgājamo mašīnu savienot pārī ar atbilstošu žāvētāju. Godalgota partnerība, kas garantē kvalitatīvu apģērba aprūpi mājās.

Mūsu veļas mazgājamo mašīnu sērija

Atklājiet visas veļas mazgājamās mašīnas

Melnā kleitiņa pirms un pēc 30 mazgāšanas reizēm bez redzamām krāsas izmaiņām

Mazās melnās kleitiņas sargeņģelis

Tagad kopā ar jauno AEG 9000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu varat iegūt progresīvu audumu aprūpes risinājumu. Pasaulē pirmā ar SoftWater tehnoloģiju, un tās inteliģentais jonu apmaiņas ūdeni attīrošais filtrs aizstāj raupjos minerālus ar nātrija joniem, lai izveidotu mīkstu un tīru ūdeni. Mazgāšanas līdzekļi darbojas efektīvāk kopš brīža, kad tie nonāk veļas tilpnē. Beidzot jūs varat panākt 60 grādu cienīgu tīrīšanas veiktspēju tikai 30 grādu temperatūrā, nezaudējot krāsu.

9000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas vadības ritenīša tuvplāns
 • 6000. sērija ar ProSense® tehnoloģiju
  6000. sērija ar ProSense® tehnoloģiju

  Inteliģentie sensori automātiski nosaka mazgājamo apģērbu daudzumu, optimizējot mazgāšanas cikla izpildei nepieciešamo laiku, ūdeni un enerģiju. Drēbes nekad netiek mazgātas pārmērīgi neatkarīgi no tā, vai mašīna ir pilna vai mazgāts tiek tikai viens krekls.

  Skatiet 6000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu

 • 7000. sērija ar ProSteam® tehnoloģiju
  7000. sērija ar ProSteam® tehnoloģiju

  Veltiet mazāk laika gludināšanai un novērtējiet par 30 % mazāk kroku, izmantojot jauno, spēcīgo PlusSteam, kas mazgāšanas ciklu pabeidz ar tvaiku drēbju izlīdzināšanai, atsvaidzināšanai un aprūpei.

  Skatiet 7000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu

 • 8000. sērija ar ÖKOMix tehnoloģiju
  8000. sērija ar ÖKOMix tehnoloģiju

  Pasaulē pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas pilnīgi vienmērīgi izplata mazgāšanas līdzekļus un mīkstinātājus, lai tie sasniegtu, izmazgātu un aprūpētu pat smalkāko šķiedriņu.

  Skatiet 8000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu

Mūsu žāvētāju sērija

Atklājiet visus žāvētājus

Divu vilnas džemperu salīdzinājums, kur viens ir sarāvis un otrs, izmantojot ar AEG AbsoluteCare® sistēmu, nav sarāvies vispār

Vilnas džemperu sargeņģelis

Nekad iepriekš neuzdrīkstējāties žāvēt vilnu, zīdu vai āra apģērbus? Tagad varat žāvēt visu izmazgāto, izmantojot pielāgotas žāvēšanas programmas, kas piedāvā īpašu aprūpi pat smalkākajiem audumiem. 8000. sērijas žāvētājos ar AbsoluteCare® sistēmu mūsu speciālā vilnas programma atveido izklātas žāvēšanas saudzīgo procesu, tāpēc jūsu iecienīto, tikai ar rokām mazgājamo džemperi var žāvēt žāvētājā, un mēs garantējam, ka tas nesarausies.

8000. sērijas žāvētājs
 • 6000. sērija ar ProSense® tehnoloģiju
  6000. sērija ar ProSense® tehnoloģiju

  Mitruma un temperatūras sensori automātiski pielāgo žūšanas laiku un enerģijas patēriņu jebkuram veļas daudzumam, lai saglabātu apģērbu tekstūru un izvairītos no drēbju kaltēšanas.

  Skatiet 6000. sērijas žāvētāju

 • 7000. sērija ar SensiDry® tehnoloģiju
  7000. sērija ar SensiDry® tehnoloģiju

  Mitrums tiek izsūkts no audumiem uz pusi zemākā temperatūrā kā parastajiem žāvētājiem, tāpēc drēbes nekad netiek nevajadzīgi karsētas un katru dienu izskatās valkājās kā jaunas.

  Skatiet 7000. sērijas veļas mašīnu ar žāvētāju

 • 8000. sērija ar AbsoluteCare® tehnoloģiju
  8000. sērija ar AbsoluteCare® tehnoloģiju

  Uzdrīkstieties žāvēt smalkus vilnas izstrādājumus, zīdu un āra apģērbus, izmantojot unikālas programmas, kas cilindra kustības un žāvēšanas temperatūru precīzi pielāgo katram auduma veidam.

  Skatiet 8000. sērijas žāvētāju

Zīda blūze ar zelta kaklarotu

Novecojušu veļas mazgāšanas ieradumu apstrīdēšana

Lai drēbes pēc katras mazgāšanas izskatītos kā jaunas, jums jāpaļaujas uz veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāja spējām. Visbeidzot, izmantojot AEG, varat droši mazgāt un žāvēt pat vissmalkākos audumus — zīda blūzes, vilnas džemperus, ūdensizturīgus āra apģērbus, nebaidoties tos sabojāt.