Atklājiet

Žāvētājus

8000. sērija

Mūsu 8000. sērijas žāvētājiem ir lielākā ietilpība AEG ierīču klāstā, tajos var viegli ievietot līdz pat 9 kg veļas

AEG 8000. sērijas žāvētājs

Vilnas sargeņģelis

Ar 8000. sērijas žāvētājiem uzdrīkstieties žāvēt apģērbu, kuram līdz šim neiedrošinājāties izmantot žāvētāju, — pat smalkāko vilnas džemperi. Mūsu Woolmark akreditētajiem žāvētājiem ir unikāla AbsoluteCare® sistēma — pielāgota programma, kas precīzi pārvalda žāvēšanas cilindra kustību un temperatūru. Smalki vilnas izstrādājumi ar etiķetēm „mazgāšanai tikai ar rokām” tiek turēti izklātā stāvoklī veļas žāvēšanas tvertnē, imitējot žāvēšanu izklātā veidā. Džemperi saglabā formu un tekstūru, un mēs garantējam, ka tie nesarausies.

Atsvaidziniet un pastipriniet

Sagatavojiet savas virsdrēbes jebkuram izaicinājumam ar AEG AbsoluteCare® sistēmu. Bieži vien uzskata, ka žāvētājs nav savienojams ar dārgiem augsto tehnoloģiju audumiem, bet mūsu ierīces ir citādas. 8000. sērija iekļauj inovatīvu virsdrēbju programmu ar precīzu laika un temperatūras vadību, lai atjaunotu audumu ūdensizturīgās membrānas ūdensdrošības funkciju labāk nekā ar žāvēšanu gaisā, nodrošinot uzticamu funkcionalitāti.

Tikpat saudzīga kā dabiskā žāvēšana

Pavisam citāda žāvēšana veļas tvertnē visiem audumiem, izmantojot mūsu 8000. sēriju AbsoluteCare® sistēmu. Tā izklāj smalkos audumus un žāvē tās mazā ātrumā, tādēļ jūs varat būt droši, ka pat 100% zīda apģērbi saglabās formu un tiem būs mazāk kroku, salīdzinot ar parasto žāvēšanu.

Attēls ar tradicionālā žāvētāja un SensiDry tehnoloģijas salīdzinājumu. SensiDry ir dzesētājs un lielāka gaisa plūsma veļas aizsargāšanai.
SensiDry® tehnoloģija

Aizsargājiet tekstūru un samaziniet nolietojumu, droši žāvējot zemā temperatūrā un taupot enerģiju.

Ilgāk kā jauns

Daži žāvētāji var sabojāt apģērbus. Bet ne mūsējie. AEG 7000. sērijas žāvētāji izmanto energoefektīvo SensiDry® tehnoloģiju, lai veļu žāvētu gandrīz divreiz zemākā temperatūrā nekā parastie žāvētāji. Precīzi sensori pārrauga žāvēšanas ciklu, lai veļa netiktu pakļauta pārmērīga karstuma iedarbībai. Jūsu apģērbs ilgāk saglabās formu un izskatu, kāda tam bija iegādes dienā.

Skatiet 7000. sērijas veļas mašīnu ar žāvētāju

ProTex mīkstās veļas tilpnes tuvplāns

Iebūvēta aizsardzība

Mums drēbju aizsardzība nav tikai funkcija. Tā ir iebūvēta mūsu žāvētāju konstrukcijā. AEG 6000. sērijai ir ProTex mīkstā veļas tilpne, kuras īpašā struktūra uzlabo gaisa plūsmu, kas tiek novirzīta uz jūsu drēbēm. Tādējādi samazinās to saķeršanās un saburzīšanās žāvētājā. Tas saglabā kvalitāti ikdienā.

Mūsu žāvētāju sērija

Droši žāvējiet par vissmalkāko veļu ar AEG jauno veļas mazgāšanas ierīču klāstu. Kombinējot patērētāju ieskatus un zinātni, mēs nodrošinām pieredzi, kas pārsniedz vienkāršu tīrīšanu. Jauns un revolucionārs drēbju aprūpes veids, aizsargājot šķiedras, krāsas un tekstūras.

Shēma, kurā ir redzamas AEG atšķirības

Jauns aprūpes līmenis jūsu vajadzībām

 • ProSense® tehnoloģijas ikona
  Ietaupa laiku un enerģiju

  ProSense® tehnoloģija 6000. sērijas žāvētājos izmanto uzlabotus mitruma un temperatūras sensorus, lai pielāgotu žāvēšanas laiku un enerģijas patēriņu jebkuram veļas daudzumam.

  Skatiet AEG 6000. sēriju

 • SensiDry® tehnoloģijas ikona
  Droša žāvēšana zemā temperatūrā

  7000. sērija apvieno visas ProSense® tehnoloģijas sniegtās laika un enerģijas priekšrocības ar SensiDry® tehnoloģiju — intuitīvu audumu žāvēšanas programmu, kas izmanto individuālus siltuma iestatījumus.

 • AbsoluteCare® sistēmas ikona
  Nevainojama uzturēšana

  8000. sērija izmanto visu 6000. un 7000. sērijas tehnoloģiju, kā arī mūsu unikālo AbsoluteCare® sistēmu. Pilnīga aprūpe zīda un vilnas apģērbiem un virsdrēbēm.

  Skatiet AEG 8000. sēriju

Vīrietis ar stērķelētu un izmazgātu kreklu

Kvalitātes aizsardzība ikdienā

Atkārtota mazgāšana un žāvēšana var sabojāt apģērbus, kuri jums patīk un kurus jūs nēsājat diendienā. Mūsu 6000. sērijas žāvētājos izmantotā ProSense® tehnoloģija lieto uzlabotus mitruma un temperatūras sensorus, lai žāvēšanas laiku un enerģijas patēriņu pielāgotu jebkuram ielādes daudzumam. Tādējādi tiek taupīts laiks un enerģija, nodrošinot, lai iemīļotie apģērbi netiktu pāržāvēti un pēc katra cikla atgūtu savu izskatu.

AEG kraušanas komplekts

Izveidojiet papildu vietu

Droši uzstādiet žāvētāju uz veļas mazgājamās mašīnas bez jebkādiem stiprinājumiem un izbaudiet atbrīvoto vietu. Komplektam ir bīdāms plaukts tikko izmazgāto un izžāvēto drēbju vienkāršai ievietošanai, izņemšanai un salocīšanai.