Cepeškrāsnis

Grilējiet, cepiet maizi vai cepešus AEG cepeškrāsnī. Atklājiet mūsu inovatīvās tvaika cepeškrāsnis, kas jebkuru maltīti padarīs par meistardarbu. Tvaiks uzlabo ēdiena garšu, tekstūru un krāsu, saglabājot tā kraukšķīgumu. Izmantojot Sous Vide tehniku tvaika cepeškrāsnī, jūs aklāsiet jaunas garšas.

Lasīt vairāk

Restorāna kvalitātes ēdieni jūsu mājās

Gatavošana ar vakuumu Sous Vide tehnikā atklāj labāko katrā no sastāvdaļām un ievērojami uzlabo ikvienu maltīti. Izmantojot SteamPro krāsni, jūs varat izmantot arī Sous Vide tehniku, tāpat kā profesionāli šefpavāri.

SteamPro

  • Izpētiet jaunus un intensīvus aromātus ar funkciju Sous Vide
  • Daudzfunkcionāla krāsns ar dažādiem gatavošanas režīmiem: tvaika, siltuma un kombinācijas
  • Pagatavojiet restorāna kvalitātes ēdienu savā virtuvē

Lielisks rezultāts ar tvaiku

Aizmirstiet iepriekšējos noteikumus - tā vietā izmantojiet tvaiku. Sagatavojot zivis un gaļu ar SteamBoost, tvaiks, kuru jūs lietojat gatavojot, pārliecinās, ka rezultāts sanāks lieliski maigs un ne sauss. Tvaiks saglabās jūsu sastāvdaļu dabiskās krāsas.

SteamBoost

  • Izpētiet jaunus un intensīvus aromātus ar SteamBoost
  • Darbojas tāpat kā tradicionālā cepeškrāsns, bet ar papildu tvaika ieguvumu
  • Vienmēr saglabā ēdiena mitrumu, lai nodrošinātu virkni sulīgu ēdienu

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES TVAIKA CEPEŠKRĀSNI?

Vairums cilvēku, iegādājoties tvaika cepeškrāsni, domā tikai par dārzeņiem — tomēr ar to var paveikt daudz vairāk. Patiesībā tvaika cepeškrāsnis ir kalpojušas kā slepenais ierocis vislabākajos restorānos jau ilgus gadu desmitus. Papildu mitrums, ko nodrošina tvaika cepeškrāsns, uzlabo ēdiena garšu un tekstūru, saglabājot ēdiena kraukšķīgumu un pārvēršot jebkuru maltīti mākslas darbā.

Lasīt vairāk