Atklājiet

Indukcijas plīts virsmas

Uz vēsas plīts droši nolikta karote ar sviestu blakus burbuļojošai tomātu mērces pannai

Vēsāka virsma, drošāka virtuve

Mūsu indukcijas tehnoloģija silda tikai traukus un tajos ievietoto maltīti - virsma ap traukiem paliek vēsa. Turklāt indukcijas plīts sakarst tikai tad, kad uz virsmas atrodas ēdiena gatavošanas trauki, tādējādi radot drošāku vidi maltītes pagatavošanai. Ēdiens nepiedeg un, pateicoties līdzenajai indukcijas plīts virsmai, netīrumiem nav kur paslēpties.

Šokolāde kūst kastrolī uz AEG indukcijas plīts

Precīza temperatūra, nevainojami rezultāti

Precīza temperatūras kontrole gatavošanas laikā. AEG indukcijas plīts iestatījumi ļauj ērti mainīt ēdiena gatavošanas temperatūru, karstuma līmeni samazinot līdz vienmērīgam siltumam. Kraukšķīgu, apceptu lasi nu pagatavot ir tikpat vienkārši kā izkausēt šokolādi!

Salīdzinošs attēls, kurā parādīts, kā ar AEG indukcijas plīti, kas uzkarst straujāk, popkornu var pagatavot ātrāk nekā ar citām plītīm

Ātrāka par jebkuru citu plīti

Indukcijas plītis uzkarst ātrāk par citām, ļaujot ātri pagatavot gardu maltīti un pilnveidot savas kulinārās prasmes. Mūsu indukcijas plītīm ir jutīga skārienvadība, kas ļauj nekavējoties pāriet no mazas temperatūras uz lielu un otrādi, kad vien tas ir nepieciešams. 

Citas mūsu indukcijas plītis

Dārzeņu kaltēšana uz grila pannas

Pārredzamība un precīza vadība

Uz MaxiSense® indukcijas plīts var brīvi gatavot jebkura izmēra traukā. Plīts virsma pielāgojas gan sautējuma gatavošanai lielā katlā, gan arī dārzeņu vārīšanai mazākā traukā. Lielajā displejā redzams viss uz plīts notiekošais - arī katra trauka pozīcija un sildīšanas temperatūra. Ar MaxiSense® iespējams kontrolēt pilnīgi visu!

 AEG MaxiSense Pure indukcijas plīts
Viegli tīrāma

MaxiSense® Pure gludā plīts virsma ļauj ātri un vienkārši to notīrīt.

Modernā MaxiSense® Pure plīts

Gluda, moderna virsma

Šīs plīts virsmas funkcijas ir neredzamas, līdz jūsu pirkstgali virsmu atdzīvina. MaxiSense® Pure plīts virsma ar automātiski pielāgotām gatavošanas zonām apvieno gluda stikla dizainu ar funkcijām, kas teicami reaģē uz katru pieskārienu, pārveidojot jūsu virtuvi un pilnveidojot jūsu ēst gatavošanas pieredzi.

Gatavošana ar dažādu izmēru pannām dažādās izvēlētajās temperatūrās

Risinājums visiem gadījumiem

Svētku maltīte vai ikdienišķas vakariņas - šī plīts virsma ir ideāli piemērota jebkurai maltītei un gatavošanas traukiem, kā arī nodrošina nevainojamus rezultātus ar precīzu un vienmērīgu karstumu. Pielāgojiet savu gatavošanas zonu un izveidojiet līdz pat 4 gatavošanas zonām, lai maksimāli izmantotu maltītes pagatavošanai pieejamo vietu. FlexiBridge atvieglo sarežģītu maltīšu gatavošanu ar lielām pannām vai vairākiem traukiem.

Indukcijas papildu priekšrocības

 • Katliņš ar verdošu ūdeni uz AEG indukcijas plīts
  1
  Ātrāka karsēšana

  Ātri uzvāriet ūdeni, izmantojot pogu PowerBoost. Tā ir ideāli piemērota tādiem ātriem virtuves darbiem kā gaļas apbrūnināšana.

 • Sieviete, kura izmanto MaxiSense Combi indukcijas plīts vadības paneli
  2
  Aizturiet gatavošanu

  Neļaujiet pēkšņām pauzēm sabojāt lielisku maltīti. Nospiediet pogu „apturēt un aiziet”, lai apturētu karsēšanu, un nospiediet pogu vēlreiz, lai atsāktu gatavošanas procesu.

 • Plīts bezvadu saziņa ar tvaika nosūcēju, izmantojot AEG hob2hood
  3
  Tvaika nosūcējs ar brīvroku režīmu

  Hob2Hood sistēma automātiski sinhronizē plīts iestatījumus atbilstoši tam, kā gatavojat.

Shēma, kurā redzamas temperatūras izmaiņas sprakšķošā gaļas un dārzeņu pannā, to pārvietojot pār PowerSlide

No vārīšanas līdz siltuma uzturēšanai

Izteikta garša ar visprecīzāko temperatūras vadību. Izmantojot PowerSlide, ēdienu iespējams uzvārīt, vārīt uz lēnas uguns un uzturēt siltu, vienkārši pārbīdot ēdiena gatavošanas trauku no vienas zonas uz citu. Izmantojiet kādu no iepriekš iestatītajiem karsēšanas līmeņiem vai izveidojiet pats savējo. Tagad jūs gluži kā profesionāls šefpavārs varat kontrolēt gatavošanas procesu, lai ik reizi iegūtu izcili gardu maltīti.

Netraucēta maltītes gatavošana

Mūsu modernās plītis kontrolē tvaika nosūcēju, ļaujot pilnībā koncentrēties gardas maltītes pagatavošanai. Sinhronizēta sistēma ieslēdz tvaika nosūcēju bezvadu režīmā un automātiski regulē ventilatora ātrumu - tas pieaug, vārot uz lielas uguns, un samazinās pie lēnas burbuļošanas. Turklāt jūs varat viegli kontrolēt tvaika nosūcēja darbību ar plīts displeja palīdzību.

Modernu dažādu izmēru katlu un pannu izlase

Vai manas pannas būs piemērotas indukcijas plītij?

Mūsdienās ražotie gatavošanas trauki ir piemēroti visu veidu plītīm, arī indukcijas. Izmantojiet tērauda, čuguna un emaljētos katlus un pannas. Ja neesat pārliecināts, vai jūsu trauks būs piemērots indukcijas plītij, pārbaudiet to ar magnētu. Ja magnēts pielips trauka apakšai, tad tas būs piemērots indukcijas plītij. Ar profesionālu šefpavāru palīdzību esam izveidojuši vislabākos gatavošanas traukus indukcijas plītīm — Mastery Collection. Tie ir piemēroti visām, bet it īpaši indukcijas plītīm