Atklājiet

Trauku mazgājamās mašīnas

Pārliecība par tīrīšanu no stūra līdz stūrim.

Unikāls izsmidzinātāju dizains nodrošina efektīvu mazgāšanu un skalošanu katru reizi. Dubultais rotējošais mehānisms piedāvā trīs reizes labāku aerosola pārklājumu nekā standarta smidzinātāji, tāpēc pat visgrūtāk sasniedzamie stūri būs pievarēti.

Dabīga žāvēšana

Gādājiet, lai trauki vienmēr būtu nevainojamā gatavībā ar AirDry. Mūsu ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas jaunā tehnoloģija izmanto dabisku gaisa plūsmu, lai trauki būtu jūtami sausi. 10 minūtes pirms cikla beigām durvis automātiski atveras, ļaujot cirkulēt gaisam. Tādējādi var ietaupīt laiku, samazināt enerģijas izmaksas un iegūt nevainojami tīrus traukus

NEVAINOJAMA TĪRĪBA

Sagaidiet izcilus rezultātus ar SprayZone funkciju. Šai funkcijai ir līdz pat trim reizēm labāka tīrīšanas veiktspēja salīdzinājumā ar standarta programmām. Tā intensīvi attīra traukus nepieciešamajās zonās, noņemot pat spītīgus ēdiena atlikumus. Nav nepieciešama iepriekšēja skalošana vai mērcēšana.

Pirmais savā kategorijā

Pirmo reizi piepildiet un iztukšojiet iekārtu tik ļoti neieliecoties ceļos.

ComfortLift Trauku mašīna

Viegli pacels nākošajā līmenī

ComfortLift trauku mazgājamai mašīnai ir Pasaulē pirmais paceļamais grozs. Tas paceļ traukus pie jums. Šādā veidā jūs daudz ērtāk varat piekļūt apakšējam grozam un to piepildīt un iztukšot, pēc iekārtas cikla beigām. ComfortRails parūpēsies, ka grozs viegli un bez aizķeršanās nokļūst nepieciešamajā vietā.

Godalgots dizains

ComfortLift® trauku mazgājamās mašīnas apvieno jaunāko tehnoloģiju ar godalgotu dizainu. Vienreizējais un novatoriskais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, ir ieguvis prestižo iF dizaina zelta balvu.

MaxiFlex

Jaunā lieljaudas, elastīgā galda piederumu atvilktne ļauj ātri un intuitīvi ievietot trauku mazgājamajā mašīnā pat vislielākos piederumus. Jūsu galda piederumi būs labi organizēti un efektīvi notīrīti.

Jauna līmeņa rūpes par stiklu

Mūsu trauku mazgājamo mašīnu klāstā ir tehnoloģijas, kas rūpējas un aizsargā jūsu stikla traukus. No drošiem rokturiem līdz īpašām stikla programmām - uzticieties trauku mazgājamām mašīnām AEG, lai jūsu stikla trauki izskatās kā jauni ilgāk.

AEG SoftGrips un SoftSpikes, kas notur vietā trauslu glāzi

Vislabākās rūpes par stikla traukiem

Šampanietis ir jāmalko no vislabākajām glāzēm. ProClean™ tāpat kā atsevišķā stikla mazgāšanas programma saudzīgi nofiksē katru glāzes kājiņu ar SoftGrip gumijas skavām. Tas pasargā glāzes no sasvēršanās, kamēr gumijas SoftSpikes® nodrošina papildu atbalstu. Izmantojot ProClean™, neviens pasākums nav par vienkāršu labākajiem stikla traukiem.

Funkcijas katrai situācijai

Vairāk vietas un elastības

ProClean ™ viegli notīrīs traukus pat pēc lielākajām viesībām. XXL vanna piemērojas līdz 15 novietojumu iestatījumiem, nodrošinot vislielāko apjoma ielādi trauku mazgājamo mašīnu tirgū. Neatkarīgi no tā, vai esat gatavojis daudz viesiem vai vienkārši izmantojat lielus virtuves piederumus, tas atvieglos liela apjoma nokopšanas darbus. Turklāt tas neaizņem daudz vietas jūsu virtuvē.

A brightly clean wine glass and set of pans

Pielāgoti cikli, pilnīga tīrīšana

AEG trauku mazgājamās mašīnas spēj panest dažādu veidu slodzes, katra no tām prasa atšķirīgu tīrīšanas intensitāti. Mūsu ProClean ™ klāstam ir uzlabota Sensorlogic funkcija, kas izmanto divus sensorus, lai izmērītu ēdiena lielumu un netīrības pakāpi. Pēc tam tas precīzi noregulē izvēlēto programmu, lai atbilstu jūsu slodzes īpašajām vajadzībām.

Teicama tīrīšana, uz pusi mazāk ūdens

Izbaudiet izcilu mazgāšanas rezultātu, patērējot tikai pusi no ūdens daudzuma, ko patērē parastās trauku mazgājamās mašīnas. Jaunā WaterSave sistēma ir viena no ūdens patēriņa ziņā efektīvākajām sistēmām tirgū. Katra cikla laikā zināms ūdens daudzums tiek saglabāts tvertnē un izlietots priekšmazgāšanas fāzei nākamā cikla laikā. ProClean™ ietaupa 2100 litrus ūdens gadā, salīdzinot ar standarta trauku mazgājamo mašīnu, proti, 12 ar ūdeni piepildītas vannas.

AEG ProClean īpaši klusā programma

Klusais brīdinājums

Mūsu ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas uzlabos jūsu ikdienu, neļaujot to pārtraukt. Ar īpaši kluso programmu, kas rada vien 37 dB skaņas, šīs trauku mazgājamās mašīnas ir visklusākās savā klasē. Tas nozīmē, ka jūs varat uzņemt viesus vai baudīt glāzi vīna pilnīgā mierā. Ar Time Beam tehnoloģijas palīdzību uz grīdas tiek projicēts sarkans stars, lai jūs zinātu, kad mašīna darbojas un kad tā ir beigusi darbu.