Atklājiet

Trauku mazgājamās mašīnas

Pirmais savā kategorijā

Pirmo reizi piepildiet un iztukšojiet iekārtu tik ļoti neieliecoties ceļos.

ComfortLift Trauku mašīna

Viegli pacels nākošajā līmenī

ComfortLift trauku mazgājamā mašīna ir pirmā, kurā iestrādāts smalks un ļoti maigs zemākā groza pacelšanas mehānisms. Šādā veidā jūs daudz ērtāk varat piekļūt apakšējam grozam un to piepildīt un iztukšot, pēc iekārtas cikla beigām. ComfortRails parūpēsies, ka grozs viegli un bez aizķeršanās nokļūst nepieciešamajā vietā.

Satelīta izsmidzinātājs
1
Piekļuve pat visattālākajiem stūriem

Satelīta izsmidzinātājs sola efektīvu mazgāšanu un skalošanu ik reizi, sasniedzot pat visattālāko stūrīti. 

Trausli stikla trauki
2
Rēķinieties ar maksimālu aizsardzību

Gādājiet par glāžu drošību un mirdzumu. SoftGrips pasargā no saplīšanas un skrāpējumiem pat vistrauslākos stikla traukus.

Saudzīgas aizvēršanas mehānisms AEG ComfortLift trauku mazgājamā mašīnā
3
Vienmēr saudzīgs ar traukiem

Izmantojot ComfortRails, varat saudzīgi iebīdīt grozu atpakaļ.

Godalgots dizains

ComfortLift® trauku mazgājamās mašīnas apvieno jaunāko tehnoloģiju ar godalgotu dizainu. Vienreizējais un novatoriskais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, ir ieguvis prestižo iF dizaina zelta balvu.

AEG SoftGrips un SoftSpikes, kas notur vietā trauslu glāzi

Vislabākās rūpes par stikla traukiem

Šampanietis ir jāmalko no vislabākajām glāzēm. ProClean™ tāpat kā atsevišķā stikla mazgāšanas programma saudzīgi nofiksē katru glāzes kājiņu ar SoftGrip gumijas skavām. Tas pasargā glāzes no sasvēršanās, kamēr gumijas SoftSpikes® nodrošina papildu atbalstu. Izmantojot ProClean™, neviens pasākums nav par vienkāršu labākajiem stikla traukiem.

Dabīga žāvēšana

Gādājiet, lai trauki vienmēr būtu nevainojamā gatavībā ar AirDry. Mūsu ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas jaunā tehnoloģija izmanto dabisku gaisa plūsmu, lai trauki būtu jūtami sausi. 10 minūtes pirms cikla beigām durvis automātiski atveras, ļaujot cirkulēt gaisam. Tādējādi var ietaupīt laiku, samazināt enerģijas izmaksas un iegūt nevainojami tīrus traukus

Trauku mazgājamo mašīnu papildu priekšrocības

Vairāk vietas un izvēles brīvības

Ar ProClean™ var viegli nomazgāt visus traukus pat pēc pamatīga mielasta. XXL izmēra tilpnē var ievietot līdz 15 standarta trauku komplektiem, nodrošinot vislielāko pieejamo ietilpību. Neatkarīgi no tā, vai esat pagatavojis maltīti lielam viesu skaitam vai izmantojis lielus ēdiena gatavošanas traukus, šī mašīna bez piepūles tiks galā ar vislielāko trauku apjomu. Turklāt tā neaizņems daudz vietas jūsu virtuvē.

Spoži tīra vīna glāze un pannu komplekts

Uzlabotas programmas

AEG trauku mazgājamās mašīnas spēj nomazgāt dažādus trauku apjomus, kam nepieciešama atšķirīga tīrīšanas intensitāte. Mūsu ProClean™ mašīnas ir aprīkotas ar uzlabotu Sensorlogic funkciju, kas izmanto divus sensorus trauku izmēra un netīrības pakāpes noteikšanai. Pēc tam tā noregulē izvēlēto programmu atbilstoši ievietoto trauku īpašajām prasībām.

Teicama tīrīšana, uz pusi mazāk ūdens

Izbaudiet izcilu mazgāšanas rezultātu, patērējot tikai pusi no ūdens daudzuma, ko patērē parastās trauku mazgājamās mašīnas. Jaunā WaterSave sistēma ir viena no ūdens patēriņa ziņā efektīvākajām sistēmām tirgū. Katra cikla laikā zināms ūdens daudzums tiek saglabāts tvertnē un izlietots priekšmazgāšanas fāzei nākamā cikla laikā. ProClean™ ietaupa 2100 litrus ūdens gadā, salīdzinot ar standarta trauku mazgājamo mašīnu, proti, 12 ar ūdeni piepildītas vannas.

AEG ProClean īpaši klusā programma

Klusums ir zelta vērts

Mūsu ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas uzlabos jūsu ikdienu, neļaujot to pārtraukt. Ar īpaši kluso programmu, kas rada vien 37 dB skaņas, šīs trauku mazgājamās mašīnas ir visklusākās savā klasē. Tas nozīmē, ka jūs varat uzņemt viesus vai baudīt glāzi vīna pilnīgā mierā. Ar Time Beam tehnoloģijas palīdzību uz grīdas tiek projicēts sarkans stars, lai jūs zinātu, kad mašīna darbojas un kad tā ir beigusi darbu.