x

Mēs varam palīdzēt jums rūpēties vairāk

Apģērbi nav tikai kopā sašūti pavedieni. Tie glabā atmiņas. Tiem ir savs vēstījums. Taču parasti mēs nevalkājam 80% sava apģērba. Izvēloties rūpēties vairāk, mēs varam mainīt vienreizējās modes lietošanas kultūru un pievienot jaunas sadaļas stāstā par saviem iemīļotajiem apģērbiem.

KĀDĒĻ RŪPĒTIES PAR APĢĒRBU?

Jūsu apģērbi ir kā īpaši dzīves momentuzņēmumu atgādinājumi. Taču, ja tie zaudē izskatu un formu, tad paliek skapja aizmugurē. Taču tagad jums ir citas iespējas. Par apģērbu var rūpēties dažādos veidos, turklāt daudzu iemeslu dēļ — sākot ar atmiņu iemūžināšanu un beidzot ar vides aizsardzību.

Sieviete ar purpursarkanu kreklu

Iemūžiniet atmiņas

Daži no jūsu biežāk valkātajiem apģērbiem jums piestāv kā uzlieti. Tie ir uzticīgi kalpojuši jums dzīves svarīgajos mirkļos, un tie ir kā kopīgi pavadīto mirkļu piemiņas. Saglabājiet tajos slēptās atmiņas, rūpējoties par apģērbu pareizi, lai jūs arī turpmāk varētu valkāt savas iecienītākās, vērtīgākās drēbes. Lietojiet tos pašus iemīļotos pavedienus, lai veidotu jaunus stāstus.

Purpursarkans zīda tops kopā ar rotaslietām
Gluda un patīkami smaržojoša sarkana zīda attēls

Ieprieciniet savas sajūtas

Apģērba izvēle nav atkarīga tikai no vizuālā izskata. Pētījumi liecina, ka procesā ir iesaistīti visi jūsu maņu orgāni, sākot ar tausti un beidzot ar ožu. Ir svarīgi, kā jūs jūtaties, pieskaroties tērpam, un svarīga ir svaigi mazgāta apģērba smarža. Tādēļ saglabājiet vēlmi valkāt savu apģērbu, priecējot visus maņu orgānus. Izmantojot modernu veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju, varat paātrināt šo svaiguma izjūtas radīšanu, mazgājot un žāvējot drēbes viena cikla ietvaros. 

Pirkumu kastes

Mainiet ieradumus

Apģērbam ir milzīga ietekme uz vidi. Taču mēs varam palīdzēt, ja iemācāmies rūpēties par to pareizi. Izmantojot pareizo tehnoloģiju, jūs varat iemīt taciņu uz skapi nevis veikalu. Mūsu labākais žāvētājs žāvē pat smalkus vilnas un zīda izstrādājumus, nodrošinot garāku mūžu pat pašiem trauslākajiem audumiem. Paildziniet sava apģērba mūžu vismaz par  9 mēnešiem, un attiecīgi jūs samazināsiet ietekmi uz vidi par 20 – 30%.

Sieviete svaigi izmazgātā sudrabotā zīda blūzē
AbsoluteCare® sistēma

Tagad varat aprūpēt apģērbus mājās, kurus iepriekš tīrījāt tikai ķīmiskajā tīrītavā

AEG 8000. sērijas žāvētājs

ZĪDA BLŪZES SARGEŅĢELIS

Maiga aprūpe, kas līdzinās vissmalkāko apģērbu žāvēšanai izklātā veidā. Uzdrīkstieties žāvēt pat savu iemīļoto zīda blūzi pilnā pārliecībā, ka tā saglabās savu kvalitāti un formu, turklāt tā būs mazāk saburzīta, nekā žāvējot izklātā veidā. Tas viss ir iespējams, izmantojot mūsu 8000. sērijas žāvētājus ar AbsoluteCare® sistēmu.

Zila kokvilna ar 30 grādu mazgāšanas ikonu augšpusē

Ietaupiet naudu

Modernas veļas mazgājamās mašīnas nodrošina izcilus rezultātus zemā temperatūrā. Tas ietaupa resursus, labvēlīgāk ietekmē vidi un palīdz saglabāt jūsu tērpus. Jaunās paaudzes veļas mazgājamā mašīna salīdzinājumā ar vien 5 gadus vecu veļas mašīnu var ietaupīt līdz pat 80% vairāk enerģijas. Tādēļ ieguldiet līdzekļus mūsdienu tehnoloģijā un ietaupiet naudu, mazgājot 30 grādu temperatūrā.

Sieviete svaigi izmazgātā sarkanā zīda blūzē
ÖKOMIX TEHNOLOĢIJA

Mazgāšanas līdzekļa, mīkstinātāja un ūdens unikāla iepriekšēja sajaukšana, lai vienmērīgi sasniegtu katru šķiedru

AEG 8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna

AUDUMA AIZSTĀVIS

Smalkiem apģērbiem nepieciešama saudzīga apstrāde, lai tie vienmēr saglabātu kvalitāti, neraugoties uz to, cik bieži jūs tos nēsājat. Mūsu progresīvās 8000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ar ÖKOMix tehnoloģiju mazgā apģērbu kvalitatīvi pat zemā temperatūrā. Pagariniet to mūžu ar piemērotu aizsardzību, lai drēbes ik reizi būtu kā jaunas.

APĢĒRBA DZĪVES CIKLS

Kad runa iet par apģērbu saglabāšanu, mazas izmaiņas rada lielas atšķirības. Mūsdienās drēbes tiek ātri izmestas ārā. Tomēr, lai tās saglabātos tik ilgi kā jūsu vecvecākiem, nav jāķeras pie novecojušiem paņēmieniem. Rūpīgāka iegāde, pareiza pieeja mazgāšanai un jauna tehnoloģija paildzina drēbju mūžu par vairākiem gadiem.

Viss sākas veikalā

Zils kokvilnas audums

Saskatiet labu kvalitāti

Izcila piegrieztne un augstas kvalitātes darbs rada drēbes, kas kalpo ilgāk. Laba kvalitāte maksā vairāk, bet jūs saņemat tieši to, par ko maksājat. Meklējiet dabiskas, izturīgas šķiedras, piemēram, kokvilnu un vilnu. Pārliecinieties, ka dūrieni un šuves nav sakrunkojušās un nelīdzenas. Pārbaudiet, vai diegi zem pogām nav pārtrūkuši. Šādas kvalitātes apģērbs kalpos ilgu laiku. Ja pamanāt kaut mazākas paviršu dūrienu pazīmes, nepērciet šo apģērbu.

Ūdens toveris ar pievienotām kaitējošām ķimikālijām

CEĻĀ UZ DABISKO

Jūs varat samazināt savu apģērbu ietekmi uz apkārtējo vidi jau kopš ieiešanas veikalā. Caurmērā 1 kg tekstilizstrādājumu ražošanai ir nepieciešams 1 kg ķimikāliju. Tādēļ meklējiet tērpus, kas šūti no organiskā tekstila un atjaunojamiem vai pārstrādājamiem materiāliem. Sīkākai informācijai skatieties mūsu filmu The Next Black, kurā tiek pētīta ilgnoturība tekstila nozarē.

Tas, kā mēs rīkojamies ar apģērbu pēc tā iegādes, visvairāk ietekmē tā mūžu, kā arī mūsu planētu. Taču par drēbēm var rūpēties saudzīgi, turklāt tas pasargās arī vidi.

Mazgājiet mazāk, rūpējieties vairāk

Tikai daži apģērbi jāmazgā pēc katras valkāšanas reizes. Pārmazgāšana kaitē videi un nepalīdz drēbēm izskatīties optimāli. Pagaidiet, līdz varat piepildīt mašīnu. Mazgājot vairāk veļas retāk, ietaupīsiet enerģiju un ūdeni, kā to dara mūsu OptiSense tehnoloģija. Tā regulē laiku un enerģijas patēriņu atbilstoši ievietotās veļas daudzumam. Nekādas pārmazgāšanas — tikai visefektīvākā veļas mazgāšana, izmantojot mūsu mašīnas.

Svaigi mazgāts melns un sarkans audums
SOFTWATER TEHNOLOĢIJA

Sasniedziet 60 grādu cienīgu tīrību jau 30 grādu temperatūrā.

AEG 9000. sērijas veļas mazgājamā mašīna

NEIZBALĒ, LAI CIK BIEŽI MAZGĀTU

Ilgāk saglabājiet mīkstuma sajūtu un spilgtās krāsas. AEG 9000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu progresīvā SoftWater tehnoloģija likvidē ūdenī esošos netīrumus, kas var nepatīkami ietekmēt audumus. Tas notiek, vēl pirms ūdens ieplūst veļas tilpnē, tādēļ mazgāšanas līdzekļi var darboties optimāli pat zemā temperatūrā. Beidzot nav jāatsakās no veiktspējas par labu kvalitatīvai aprūpei.

Viegli paveiciet vissmagākos mazgāšanas darbus

 • Sarkans zīds uz kokogles krāsas fona
  Mazgāšanas līdzeklis smalkveļai

  Izmantojiet specializētu mazgāšanas līdzekli, kas nesatur proteīna bāzes enzīmus, jo tie var sabojāt vilnu un zīdu.

 • Sarkana tērpa mazgāšana ar rokām
  Ātri apstrādājiet traipus

  Jebkuru traipu pēc iespējas drīzāk iemērciet aukstā ūdenī, lai tas neievilktos.

 • Stingrs sarkans krekls
  Uztur asas krāsas

  Krāsainajai veļai vislabāk izmantojiet mazgāšanas līdzekļus bez balinātāja. Lai balto veļu uzturētu patiešām baltu, izmantojiet pulverus uz balinātāja bāzes.

PROSTEAM TEHNOLOĢIJA

Līdz 30 % mazāk krunku un ātri atsvaidzinātas drēbes

AEG 7000. sērijas veļas mazgājamā mašīna

SMALKO KREKLU AIZSTĀVIS

Jūsu drēbes izskatīsies un jutīsies nevainojami labi katru dienu bez liekām pūlēm. Ja vēlaties mazāk laika veltīt gludināšanai, 7000. sērija ar ProSteam tehnoloģiju ļauj pabeigt mazgāšanas ciklu ar tvaiku vai atsevišķu sausās tīrīšanas tvaiku. Īsās, saudzīgās tvaika programmas droši likvidē smakas un samazina krokas sausām drēbēm.

Modeļi ar zīda, vilnas un āra apģērbiem

PIELĀGOJIET ŽĀVĒŠANU

Žāvētāja inovācija padara neiespējamo par iespējamu. Tikai AEG 8000. sērija ar AbsoluteCare® sistēmu piedāvā individuālu aizsardzību jūsu drēbēm. Precīzi kontrolētas veļas tilpnes kustības un temperatūra ļauj precīzi izžāvēt apģērbus, saglabājot to izskatu un izjūtu, kas rodas, to valkājot. Ierīce pilnībā aizsargā šķiedras, sākot ar zīdu un vilnas izstrādājumiem un beidzot ar ļoti efektīviem āra apģērbiem.

Samaziniet, lietojiet atkārtoti, pārstrādājiet

Gandrīz 95 % mūsu izmesto tekstilizstrādājumu var valkāt atkārtoti vai otrreizēji pārstādāt. Jūsu apģērbu mūžu iespējams pagarināt. Ja apģērbs ir saglabājis formu, ziedojiet to labdarībai. Izmantojiet apģērbu radoši un dodiet tam otru iespēju. Vai atdodiet to atpakaļ dabai kādā no pārstrādes punktiem. Otrreizējā pārstrāde samazina resursu izšķiešanu un ietaupa enerģiju un ūdeni. Rūpes par vidi nekad nenovecos.

Ieteikumi labākai aprūpei, izmantojot lietotni My AEG

Lietotne labākai aprūpei

Lietojot mazāk veļas mazgāšanas līdzekļa un gādājot, lai tas būtu videi draudzīgs, var līdz minimumam samazināt ietekmi uz planētu un ietaupīt naudu. Tas pats notiks, ja, drēbēm nolietojoties, meklēsiet šūšanas piederumus nevis atkritumu spaini. Veicot nelielus apģērba labojumus un izmaiņas, tas var justies gandrīz kā jauns. Lai skatītu vairāk padomu par apģērbu aprūpes veidiem, lejupielādējiet bezmaksas lietotni My AEG.

APRŪPES ETIĶETES KĀ IZAICINĀJUMS

Līdz ar tehnoloģijas progresu arī mūsu veļas mazgāšanas ieradumiem būtu jāvirzās uz priekšu. Tomēr mēs joprojām mazgājam un žāvējam ar novecojušiem paņēmieniem. Tas ir kaitīgi mūsu videi un mūsu drēbēm. Mēs apstrīdam vairākas aprūpes etiķetes, jo tās vairs nav derīgas. Mēs paskaidrosim, kā vissaudzīgāk mazgāt un žāvēt apģērbu.

DRĒBJU PASARGĀŠANA NO NOVECOJUŠIEM PADOMIEM

Ūdens toverī iemērkta veļa

30 ir jaunie 40

Temperatūras etiķetes nav ieteikumi, bet maksimumi. Lielāko daļu veļas var mazgāt zemākā temperatūrā. Tas palīdz pasargāt tērpu krāsas un šķiedras, kā arī samazināt elektrības rēķinu. Mūsu ÖKOMix veļas mazgājamā mašīna nodrošina izcilu aprūpi 30 grādu temperatūrā. Patentētā iepriekšējas sajaukšanas tehnoloģija ātrāk izšķīdina mazgāšanas līdzekli, tādēļ tas aktivizējas zemākā temperatūrā.

Sieviete svaigi izmazgātā melnā kleitā

MAZĀS MELNĀS KLEITIŅAS SARGEŅĢELIS

AEG 9000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ir pasaulē pirmās, kas izmanto jonu apmaiņas filtrēšanas sistēmu. Šī SoftWater tehnoloģija likvidē ūdens netīrumus pirms to nonākšanas veļas tilpnē, lai mazgāšanas līdzekļi nodrošinātu pamatīgu 60 grādu mazgāšanas tīrību 30 grādu temperatūrā. Saudzīgāka pieeja videi un veļai.

Woolmark apstiprināts

Mūsu ierīces ir sertificētas pat tādu vilnas izstrādājumu aprūpei, kurus drīkst mazgāt tikai ar rokām

Woolmark zaļā aprūpes etiķete

Aizmirstiet par veļas mazgāšanu ar rokām

Aizmirstiet, kas jums ir teikts - mazgāšana ar rokām nav saudzīgākais veids, kā izmazgāt trauslus apģērbus. Tā patērē daudz laika un ūdens un pakļauj šķiedras daudz lielākam kairinājumam, nekā jūs varat iedomāties. Modernas mašīnas ar vilnas un zīda mazgāšanas cikliem piedāvā vienreizēju veļas tilpnes rotēšanu un zemāku mazgāšanas temperatūru, nodrošinot smalkiem apģērbiem labāko aprūpi.

Izvairieties no ķīmiskās tīrītavas

Ķīmiskā tīrīšana nodara postu gan jūsu maciņam, gan dabai un pašu apģērbu kvalitātei ilgtermiņā. Taču no tās var izvairīties. Modernās veļas mazgājamās mašīnas ir pietiekami saudzīgas, lai tajās varētu mazgāt daudzus no apģērbiem, kas paredzēti „tikai ķīmiskām tīrītavām”, nepielietojot ķimikālijas. Iekļautas AEG Woolmark apstiprinātas veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāji. Tie var mazgāt un žāvēt apģērbus daudz zemākā temperatūrā, pat apģērbus, kurus drīkst „mazgāt tikai ar rokām”.

ÖKOKombi Plus

Pirmās veļas mazgājamās mašīnas–žāvētāji, kas saņēmuši Woolmark zilo sertifikātu

Woolmark zilā sertifikāta aprūpes etiķete

Efektivitāte satiek veiktspēju

Taupiet vietu, laiku un enerģiju ar ÖKOKombi Plus. To raksturo labākās mazgāšanas un žāvēšanas tehnoloģiju kombinācija, lai varētu mazgāt un žāvēt pat tik smalkus izstrādājumus kā vilnu. Turklāt enerģijas un ūdens patēriņš ir par 40 % mazāks nekā salīdzināmām mašīnām. Tādējādi apģērbiem vienmēr tiek nodrošināta vislabākā aprūpe.

Adidas viedo apģērbu laboratorija ar manekenu

Vai interesē turpmākais?

The Next Black ir mūsu dokumentālā filma par to, ko var gaidīt turpmāk. Mēs ieskatījāmies savā aprūpes kristāla lodē, lai izprastu nākotnes vaļas mazgāšanas vajadzības. Lai to uzzinātu, mēs sadarbojāmies ar dizaineriem un vadošajiem modes domātājiem, piemēram, uzņēmumiem adidas un Patagonia. Aicinām arī jūs atklāt apģērbu un aprūpes nākotni.

Tagad jūs zināt, kā vislabāk un vairāk rūpēties par savu apģērbu. Jūsu iecienītākie apģērbi ir pelnījuši labāko aprūpi, jo tie nav tikai diegi un šķiedras. Tie ir stāsts. Jūsējais. Tos mazgājot un žāvējot mūsdienīgās veļas mazgāšanas ierīcēs, jūs gādājat gan par drēbēm, gan arī par vidi.