Plīts virsmas

Iegūstiet profesionālus rezultātus, lietojot AEG plīts virsmu — gāzes, keramisko vai indukcijas. AEG MaxiSense® indukcijas plīts virsma ar FlexiBridge tehnoloģiju ļauj pielāgot ēdiena gatavošanas zonu, apvienojot līdz četriem segmentiem, kas turklāt nodrošina konsekventu un vienmērīgu karstuma izplatību.

Lasīt vairāk

Mūsu energoefektīvākās plīts virsmas

ECOLINE plīts virsmas ir mūsu energoefektīvākie modeļi. Mūsu Sense sērijas indukcijas plīts virsma patērē tikai to enerģiju, kas nepieciešama ēdiena gatavošanai; visām mūsu plīts virsmām ar iebūvētu nosūcēju ir A+ enerģijas novērtējums, un mūsu gāzes virsmas ir ar vertikāliem degļiem ietaupot īdz pat 20% enerģijas.*

Atrākais veids gardiem ēdieniem

Gatavojot ēdienu ar indukciju, jums nepieciešams mazāk laika, lai pagatavotu garšīgus ēdienus. Indukcijas virsmas piedāvā labāku temperatūras kontroli un tās sakarst ātrāk nekā jebkura cita plīts virsma. Esiet kontrolē un pārejiet no vārīšanas līdz vārīšanās temperatūrai tikai dažu sekunžu laikā.

Indukcijas plīts

  • Ātra un precīza siltuma kontrole un regulēšana
  • Vieglāk pielāgot temperatūru kritiskajos gatavošanas brīžos
  • Plīts virsmu ir ļoti viegli slaucīt un uzturēt tīru

Moderna un diskrēta

MaxiSense sniedz jums visu: vienlaikus elegantu melnā stikla dizainu, funkcijas, lai jūsu gatavošanas pieredze nokļūtu nākamajā līmenī - un neaizmirsīsim - maksimālu elastību.

MaxiSense

  • Moderns dizains ar vairākām izcilām funkcijām
  • Kad ierīce ir izslēgta, viss ir melns - elegants, bet diskrēts