Atklājiet

Veļas mazgājamās mašīnas

SoftWater tehnoloģija

Krāsas saglabā intensitāti pēc katras mazgāšanas reizes, un melnie apģērbi neizbalē.

AEG 9000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ar SoftWater tehnoloģiju

Mazās melnās kleitiņas sargeņģelis

AEG 9000. sērijas veļas mazgājamo mašīnu progresīvā SoftWater tehnoloģija likvidē ūdenī esošos netīrumus, kas var bojāt audumus. Mazgāšanas līdzekļi efektīvāk sajaucas ar ūdeni, lai apģērbu rūpīgi attīrītu zemā temperatūrā. Šāda saudzīgāka apģērbu aprūpe ļauj melnajai krāsai saglabāt savu intensitāti, bet spilgtajām krāsām palikt tikpat košām kā sākotnēji.

Izmazgāti apģērbi, kas iekārti drēbju skapī

Aprūpe bez kompromisiem

Rūpēm par savu iecienītāko apģērbu nav kompromisu. Mūsu 9000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas nodrošina 60 grādu veiktspēju jau 30 grādu temperatūrā. Audums netiek pakļauts augstai temperatūrai, tāpēc tā spilgtums un krāsas saglabājas ilgāk.

OKOPower veļas mazgājamās mašīnas programmas simbols

Izcila tīrība mazāk nekā stundas laikā

Mūsu 8000. sērijas veļas mazgājamām mašīnām ar ÖKOMix tehnoloģiju ir jauna ÖKOPower veļas mazgāšanas programma. Tās cikls ilgst tikai 59 minūtes un iegūst izcilus tīrīšanas rezultātus ar minimālu enerģijas patēriņu.

Zila ūdensizturīga jaka
ÖKOMix tehnoloģija

Atšķirībā no citām veļas mazgājamām mašīnām, tā garantē 100% mazgāšanas līdzekļa un pēc tam mīkstinātāja vienmērīgu izplatīšanos veļas tilpnē. 

AEG 8000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas

Aizsargājiet katru šķiedru

Rūpējieties par apģērbiem atbilstoši, un tie paliks tikpat spilgti kā sākotnēji. EG 8000. sērija ar ÖKOMix tehnoloģiju atsevišķā tvertnē sajauc mazgāšanas līdzekli ar ūdeni un tad mīkstinātāju vēl pirms to nonākšanas veļas tilpnē. Tā ir pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas pilnīgi vienmērīgi izplata mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju. Šāda vienmērīga izplatīšana nodrošina pamatīgāku un tūlītēju tīrīšanu, jo mazgāšanas līdzekļi un mīkstinātāji veļu sasniedz jau pilnībā aktivizēti, garantējot katras šķiedras rūpīgu tīrīšanu.

Animācija, kurā redzami ideāli AEG veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju pāri

Sapņu komanda

Savienojiet pārī AEG 8000. sērijas veļas mazgāšanas sistēmas, lai izbaudītu visas ÖKOMix tehnoloģijas un mūsu revolucionārās AbsoluteCare® sistēmas priekšrocības. Atklājiet tik pārdomāto aprūpi, kas līdzinās pašu maigāko un smalkāko apģērbu mazgāšanai ar rokām un žāvēšanai izklātā veidā. Izmantojot jaunās, inovatīvās virsdrēbju programmas, tiek atjaunota pat audumu ūdensnecaurlaidība. Krāsas, tekstūras un šķiedras iegūst vēl nebijušu aizsardzību.

Skatīt 8000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētājus

Vai vilnu var mazgāt veļas mašīnā?

Varbūt jūs domājat, ka tas nav iespējams, bet pasaulē vadošā autoritāte vilnas jautājumos uzņēmums Woolmark tam nepiekrīt. Viņi ir pārbaudījuši mūsu ierīces un tās sertificējuši kā pietiekami saudzīgas vilnas izstrādājumu mazgāšanai. Tātad, redzot Woolmark Apparel Care etiķeti, varat droši mazgāt pat savu iecienīto vilnas džemperi, kas ir paredzēts „mazgāšanai tikai ar rokām”.

Mūsu veļas mazgājamo mašīnu sērija

Droši mazgājiet pat vissmalkāko veļu ar AEG jauno veļas mazgāšanas ierīču klāstu. Apvienojot klientu ieteikumus un zinātni, mēs nodrošinām pieredzi, kas pārsniedz vienkāršu tīrīšanu. Jauns un revolucionārs apģērba kopšanas veids, aizsargājot šķiedras, krāsas un tekstūras.

Salīdzinājuma grafiks, kurā ir redzamas AEG veļas mazgājamo mašīnu dažādās iezīmes

Aprūpes līmenis visām vajadzībām

 • ProSense® tehnoloģijas simbols
  Ietaupa ūdeni un enerģiju

  ProSense® tehnoloģija mūsu 6000. sērijas veļas mazgājamās mašīnās automātiski nosaka ievietoto veļas daudzumu, lai apģērbiem nodrošinātu pielāgotu mazgāšanas ciklu ar precīzu laiku.

  Skatiet AEG 6000. sēriju

 • ProSteam® tehnoloģijas simbols
  Bez krunkām un aromātiem

  Mūsu 7000. sērijai ar ProSteam® tehnoloģiju ir jauna PlusSteam opcija, kas pabeidz mazgāšanas ciklu ar tvaiku, lai samazinātu krunkas un gludināšanu. Jūsu apģērbs ir atsvaidzināts un bez aromātiem.

  Skatiet AEG 7000. sēriju

 • ÖKOMix tehnoloģijas simbols
  Visdziļākā tīrīšana

  ÖKOMix tehnoloģija mūsu 8000. sērijā ir pasaulē pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas pilnīgi vienmērīgi izplata mazgāšanas līdzekļus un mīkstinātājus, lai tie sasniegtu, iztīrītu un aprūpētu katru šķiedru.

  Skatiet AEG 8000. sēriju

Elegance bez pūlēm

Elegantam izskatam var būt nepieciešams laiks, bet, izmantojot ProSteam® tehnoloģiju, šo punktu var izsvītrot no darbu saraksta. Mūsu 7000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas satur tvaika atsvaidzināšanas ciklu. Šis līdzeklis ļauj ātri atsvaidzināt smalkus apģērbus un samazināt ķīmiskās tīrītavas izmaksas.

Klasika, kuru varat saglabāt

Jūsu garderobes iemīļotākajiem klasiskajiem apģērbiem nepieciešama īpaša uzmanība, lai tos varētu regulāri valkāt ikdienā. Mūsu 6000. sērijas ProSense® tehnoloģija nosver ievietoto veļu un aprēķina nepieciešamo laika, ūdens un enerģijas patēriņu. Tā samazina nodilumu un nolietojumu, nodrošinot pamatīgu tīrīšanu, vienlaikus nepakļaujot apģērbus pārmērīgai mehāniskai kustībai.

Ietilpīga un parocīga veļas mazgāšanas pamatne

Parocīga veļas kopšana

Mūsu veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji piedāvā daudz un dažādas funkcijas, kuru mērķis ir gādāt par pilnīgu tīrību ar minimālu enerģijas, ūdens un laika patēriņu. Tomēr mūsu veļas kopšanas pieredze nav saistīta tikai lieliskām ierīcēm, mēs piedāvājam arī visus nepieciešamos aksesuārus, lai rezultāts ik reizi būtu nevainojams. To palīdz nodrošināt arī AEG veļas mazgāšanas pamatne, kas atvieglo veļas mazgāšanu, jo mašīnu var novietot augstāk vienkāršākai veļas ievietošanai un izņemšanai.