Atklājiet

Veļas mazgājamās mašīnas–žāvētājus

Sensidry® tehnoloģija

Mūsu SensiDry® tehnoloģija gādā par visu jūsu garderobi. Uzlaboto siltumsūkņa tehnoloģiju izmantojot zemai temperatūrai un kontrolētām veļas tilpnes kustībām. Pilna pārliecība, ka apģērbs saglabās savu formu un stāvokli pēc katras žāvēšanas reizes. 

NO SAUSAS LĪDZ SAUSAI

No rīta uzpildiet un pēc darba iztukšojiet veļas mazgājamo mašīnu, un jūsu tērps būs tīrs, sauss un gatavs vakara iziešanai. Katrai ierīcei ir režīms - Mazgāšana un žāvēšana - nepārtrauktai programmu izmantošanai, lai drēbes varētu mazgāt un žāvēt vienā piegājienā, bez kompromisiem.

DualSense® tehnoloģija

Mūsu DualSense® tehnoloģija mašīnas programmu pielāgo audumiem — smalkveļai, vilnas izstrādājumiem vai virsdrēbēm. Tādējādi visu, sākot no teksturētiem āra apģērbiem un beidzot ar mīkstiem džemperiem, var rūpīgi mazgāt, žāvēt un aizsargāt vienā piegājienā. Izbaudiet integrētas un pilnīgas apstrādes ērtības.

VIRSDRĒBĒM NEPIECIEŠAMA PAPILDU APRŪPE

Bez pareizas aprūpes virsdrēbes var nonēsāties un zaudēt funkcionalitāti. Ar DualSense® tehnoloģiju to var saglabāt un atjaunot — no ūdens atgrūšanas līdz gaisa caurlaidībai. Iepazīstieties ar funkcionālā apģērba sargeņģeli.

ÖKOMix tehnoloģija

AEG inovatīvā ÖKOMix tehnoloģija ir tirgus pioniere — mazgāšanas līdzekļu un mīkstinātāja atsevišķa iemaisīšana ūdenī jau iepriekš pirms to nonākšanas veļas tilpnē. Tas nozīmē, ka tie tiek aktivizēti īpašā tvertnē, pirms nonāk saskarē ar audumu, sagatavojot apģērbu visrūpīgākajai tīrīšanai un vienmērīgākajai žāvēšanai.

PASARGĀTA KATRA ŠĶIEDRA

Mazgāšanas līdzekļu un mīkstinātāja iepriekšēja sajaukšana izraisa efektīvāku izplatību, nodrošinot piekļuvi katrai šķiedrai. Tādējādi tie var piekļūt ikkatrai auduma šķiedrai un to aprūpēt, nodrošinot  rūpīgu tīrīšanu, nevainojamu aizsardzību un sagatavošanu visvienmērīgākajai žāvēšanai.

Woolmark zilais sertifikāts

DualSense® tehnoloģija rūpējas arī par vilnas izstrādājumiem, kurus līdz šim mazgāji tikai ar rokāms. Mazgāšanas un žāvēšanas cikliem ir piešķirts Woolmark zilais sertifikāts tikai ar rokām mazgājamu vilnas izstrādājumu attīrīšanai viena procesa laikā. Turpmāk savus smalkos izstrādājumums, varēsi uzticēt AEG ierīcēm ar Woolmark zilo sertifikātu.