Veļas mazgājamās mašīnas

Izvēlieties AEG veļas mazgājamo mašīnu, kas ļauj starp mazgāšanas reizēm atsvaidzināt viegli saburzītus apģērbus, izmantojot tvaiku, vai izvēlieties veļas mazgājamo mašīnu, kas optimizē veļas mazgāšanas līdzekļa iedarbību. Savukārt iebūvēta veļas mašīna nemanāmi iederas jūsu interjera dizainā.

Lasīt vairāk

UZPILDIET, CIK VĒLATIES

Jaunajās AEG veļas mazgājamajās mašīnās ir iestrādāta jaunākā mazgāšanas līdzekļu dozēšanas un izšķīdināšanas tehnoloģija. Izvēlieties AutoDose vai UniversalDose tehnoloģiju.

Inteliģentie AutoDose sensori aprēķina precīzo mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļa daudzumu, kāds nepieciešams katrā mazgāšanas reizē. Līdz 60%* mazāks mazgāšanas līdzekļa patēriņš un retāka mazgāšana saudzē audumu, lai jums nebūtu jāraizējas par to, ka iemīļotākais apģērbs pārlieku ātri novalkāsies.

UniversalDose ir unikāla PODS® mazgāšanas līdzekļa atvilktne, kurā pielāgotas ūdens strūklas līdzekli mīkstina un pilnībā izšķīdina. Tādējādi kapsulas tiek aktivizētas par 60% ātrāk, nekā ja tās tiktu ievietotas galvenajā tvertnē.

* Pamatojoties uz iekšēju testēšanas metodi, mērot mazgāšanas līdzekļa daudzumu, kas tiek izmantots 2 kg veļas ar AutDose tehnoloģiju un prognozēto vidējo daudzumu, kas tiktu izmantots manuāli.

8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar AutoDose

8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar AutoDose

  • 8000 PowerCare veļas mazgājamā mašīna izmanto unikālu tehnoloģiju ātrai mazgāšanas līdzekļa iemaisīšanai, nodrošinot vienmērīgu piekļuvi apģērbam un tīru veļu. Aktivizē mazgāšanas līdzekļa iedarbību pat 30°C, nodrošinot nevainojamu tīrību mazāk nekā stundas laikā.

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* KROKAS SAMAZINĀTAS AR PROSTEAM

Steam Refresh neitralizē aromātus* un samazina krokas, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet tvaika aromātu, piešķirot apģērbam tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

7000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ProSteam

7000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ProSteam

  • Tvaicēšana mazgāšanas vietā ir viens no labākajiem veidiem, kā atsvaidzināt apģērbu, ja nav nepieciešama pilnīga mazgāšana. 7000 ProSteam® veļas mazgājamā mašīna var izmantot tvaika apstrādes ciklu apģērba atsvaidzināšanai, patērējot vien 2l ūdens vienā ciklā, saudzīgāk aprūpējot apģērbu.