Veļas mazgājamās mašīnas

Izvēlieties AEG veļas mazgājamo mašīnu, kas ļauj starp mazgāšanas reizēm atsvaidzināt viegli saburzītus apģērbus, izmantojot tvaiku, vai izvēlieties veļas mazgājamo mašīnu, kas optimizē veļas mazgāšanas līdzekļa iedarbību. Savukārt iebūvēta veļas mašīna nemanāmi iederas jūsu interjera dizainā.

Lasīt vairāk

Delikāts krekla aizsargs

Izmantojot ÖKOMix īpašo tehnoloģiju, kas vienmērīgi izplata mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju, katrs jūsu smalko apģērbu valdziņš, šķiedra un vītne tiek īpaši un rūpīgi iztīrīti, pat īsā laikā. Aizsargājot to kvalitāti, katrā mazgāšanas reizē.

8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ÖKOMix

8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ÖKOMix

  • ÖKOMix tehnoloģija nodrošina unikālu mazgāšanas līdzekļa, mīkstinātāja un ūdens iepriekšēju sajaukšanu, lai sasniegtu katru šķiedru
  • ÖKOPower mazgāšanas programma nodrošina teicamus tīrīšanas rezultātus 30 grādos, mazāk kā stundas laikā
  • ProSteam tehnoloģija samazina kroku skaitu par vienu trešdaļu un ātri atsvaidzina apģērbu

Ikdienas klasikas saglabātājs

Izmantojot ProSense® tehnoloģiju, katra slodze tiek nosvērta, lai pielāgotu ciklu - pielāgots tiek minimālais laiks, kas nepieciešams pilnīgai apģērba tīrīšanai. Samazina klasisko krāsu nodilumu un aizsargā tās.

6000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ProSense

6000. sērijas veļas mazgājamā mašīna ar ProSense

  • ProSense tehnoloģija automātiski pielāgo laiku, ūdens un enerģijas patēriņu, lai tas atbilstu jebkuras slodzes lielumam
  • SoftPlus opcija uzlabo mīkstinātāja izplatīšanos, kas aizsargā drēbes un padara tās maigākas