Cita informācija

Pateicoties pecīziem elektroniskiem sensoriem, ledusskapis ar saldētavu 5000 ColdSense ātri atjauno vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus par līdz pat 20%.*
*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem bez ColdSence tehnoloģijas.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - OSC5S181ES

Līdz pat 20% mazāk pārtikas atkritumu, salīdzinot ar līdzīgu produktu bez ColdSense*

Izmantojot precīzus temperatūras sensorus, ColdSense ātri atjauno vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus līdz pat 20%.*

*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas, salīdzinot ar līdzīgu produktu bez ColdSense.

LowFrost atvieglo atkausēšanu, kas nepieciešama daudz retāk

Efektīvs ledusskapis ar saldētavu ar uzlaboto Low Frost tehnoloģiju atvieglo atkausēšanu, kas turklāt nepieciešama retāk, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas mazina sarmas veidošanos.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - OSC5S181ES

Sirdsmiers uz desmit gadiem

Kompresora desmit gadu garantija nodrošina maksimālu sirdsmieru. Garantijā iekļauta maksa par darbu, transportēšanu, gāzes izsūknēšanu un uzpildi, vispārējo apkopi un servisu.

Iekšēja elektroniska vadība. Precīzai dzesēšanai

Iekšējā elektroniskā vadība nodrošina pilnu kontroli pār jūsu pārtikas uzglabāšanas apstākļiem. LED indikatori skaidri norāda temperatūras iestatījumus ērtai pielāgošanai un kontrolei.

Precīza pārvaldība ideālai videi ar mitruma regulēšanu

Dārzeņu atvilktne šajā ledusskapī ir aprīkota ar īpaši veidotām mitruma regulēšanas atverēm, ļaujot jums precīzi pārvaldīt iekšējā mitruma līmeni. Augļi un dārzeņi tagad ir aizsargāti ar atbilstošu mitruma līmeni.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona