SCE819E5TS

6000.sērijas No Frost Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu 188.4 cm E

Cita informācija
NoFrost tehnoloģija
Enerģijas klaseE
Izmēri1894x560x550
TwinTech®
TwinTech®
CustomFlex®
CustomFlex®
TouchControl®
TouchControl®
Cita informācija
6000 TwinTech® No Frost ledusskapis ar saldētavu saglabā pārtiku par 60% sulīgāku kā ledusskapji ar vienu iztvaikotāju. Tā dubultā dzesēšanas sistēma saglabā ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas. Tas arī novērš nepieciešamību atkausēt saldētavu.*
TwinTech® No Frost — saglabā pārtiku sulīgu un mitru

Ar TwinTech® No Frost jums nekad nevajadzēs atkausēt saldētavu. Tā dubultā dzesēšanas sistēma nodrošina, ka pārtika par 60% labāk saglabā mitrumu, salīdzinot ar ledusskapjiem ar vienu iztvaikotāju.* Neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tā nodrošina ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCE819E5TS
Ledusskapja ietilpība augstākā līmenī — MultiSpace

AEG ražotais MultiSpace ledusskapis nodrošina lielāku ietilpību nekā standarta modeļi, jo ierīces augšdaļā ir iekļauta papildu uzglabāšanas vieta. Un ar regulējamu interjeru šis ledusskapis ir daudzpusīgākais veids, kā saglabāt sastāvdaļas.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCE819E5TS
Pielāgojams katrai gaumei ar CustomFlex®

Lai pagatavotu svaigus un gardus ēdienus, pats svarīgākais ir glabāt visas svaigās sastāvdaļas viegli sasniedzamā vietā. Izmantojot CustomFlex®, varat sakārtot ledusskapi tieši tā, kā vēlaties. Ātri un ērti pārkārtojiet tvertnes, lai maksimāli uzlabotu pieejamo platību. Ledusskapis, kas pielāgojas jūsu vēlmēm.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCE819E5TS
Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas. Nepieļaujot baktēriju augšanu. Saglabājot svaigos produktus.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCE819E5TS
Pārliecība uz desmit gadiem

Kompresora desmit gadu garantija nodrošina maksimālu sirdsmieru. Garantijā iekļauta maksa par darbu, transportēšanu, gāzes izsūknēšanu un uzpildi, vispārējo apkopi un servisu.

man folding towels
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides