Cita informācija

7000 GreenZone+ ledusskapis ar saldētavu ir aprīkots ar īpašu izolētu atvilktni, kas uztur optimālu mitruma līmeni, kontrolējot lieko kondensātu un palīdzot novērst produktu bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95 % vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
* Šo vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz iekšējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - NSC7P751ES

Jauna inovācija. Unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Klāt jauna dzesēšanas ēra. Iepazīstinām ar mūsu ledusskapi–saldētavu, kura iekšpuse ir ražota no 70 % pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Par 45 % vairāk ietilpības nekā standarta ledusskapjiem*

Pateicoties MaxiSpace, iegūsiet par 45 % vairāk ietilpības salīdzinājumā ar standarta ledusskapi ar saldētavu.* Tas ir augstāks un platāks nekā parastie ledusskapji, piedāvājot papildus vietu dažādām lietām.

* Salīdzinājumā ar standarta izmēra ledusskapi ar saldētavu

TwinTech® No Frost Plus tehnoloģija. Temperatūras stabilitāte labākai garšai

TwinTech® No Frost Plus tehnoloģija saglabā mitrumu, pateicoties īpašām mitrināšanas sistēmām. Temperatūras stabilitāte, kas vairāk nekā 4 reizes labāka, salīdzinot ar standarta* ledusskapjiem un saldētavām, kā arī samazinātais enerģijas patēriņš līdz pat 9 %**nodrošina precīzu pārtikas uzglabāšanu.

Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas. Nepieļaujot baktēriju augšanu. Saglabājot svaigos produktus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels