Cita informācija

7000 GreenZone+ ledusskapis ar saldētavu ir aprīkots ar īpašu izolētu atvilktni, kas uztur optimālu mitruma līmeni, kontrolējot lieko kondensātu un palīdzot novērst produktu bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95 % vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
*Vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - NSC7P751ES

Līdz pat 95% vitamīnu tiek saglabāti ar GreenZone+ tehnoloģiju.*

GreenZone+ atvilktne novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot dārzeņiem piemērotu mitruma līmeni. Tas ļauj saglabāt līdz 95% vitamīnu pēc 11 dienām, aizsargājot pārtiku ar atbilstošu mitruma daudzumu.

*Vitamīnu piesātinājuma pakāpe, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna koncentrāciju mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Ar TwinTech tehnoloģiju pārtika tiek saglabāta par līdz pat 60% sulīgāka un mitrāka.*

Ar TwinTech® No Frost jums nekad nevajadzēs atkausēt saldētavu. Tā dubultā dzesēšanas sistēma nodrošina, ka pārtika par 60% labāk saglabā mitrumu, salīdzinot ar ledusskapjiem ar vienu iztvaikotāju.* Neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tā nodrošina ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.

* Uzņēmumā veiktas TwinTech tehnoloģijas pārbaudes, izmantojot iekšēju testa metodi un mērot mitruma pakāpi pēc 9 dienu glabāšanas, salīdzinot ar mūsu ražotu produktu ar vienu iztvaikotāju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels