Cita informācija

7000 GreenZone+ ledusskapis ar saldētavu ir aprīkots ar īpašu izolētu atvilktni, kas uztur optimālu mitruma līmeni, kontrolējot lieko kondensātu un palīdzot novērst produktu bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95 % vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
*Vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Priekšrocības

Līdz pat 95% vitamīnu tiek saglabāti ar GreenZone+ tehnoloģiju.*

GreenZone+ atvilktne novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot dārzeņiem piemērotu mitruma līmeni. Tas ļauj saglabāt līdz 95% vitamīnu pēc 11 dienām, aizsargājot pārtiku ar atbilstošu mitruma daudzumu.

*Vitamīnu piesātinājuma pakāpe, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna koncentrāciju mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Jaunās ēras inovācija. Unikāls ledusskapis ar saldētavu ar pārstrādātu plastmasu*

Ir pienākusi jauna ēra atdzesēšanā. Iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšpuse ir izgatavota no 70% pārstrādātas plastmasas. Jaunu ledusskapju izgatavošanai tiek izmantota plastmasa no utilizētiem ledusskapjiem, palīdzot samazināt atkritumus ar cirkularitāti.

par 45% lielāka ietilpība nekā standartam*

Pateicoties MaxiSpace, jūs iegūstat par 45% lielāku ietilpību nekā standarta ledusskapī at saldētavu.* Tas ir augstāks un platāks nekā parastie ledusskapji, nodrošinot papildu vietu, kur uzglabāt vairāk priekšmetu.

*Salīdzinot ar pašu standarta izmēra ledusskapi

Ar TwinTech tehnoloģiju pārtika tiek saglabāta par līdz pat 60% sulīgāka un mitrāka.*

Ar TwinTech® No Frost jums nekad nevajadzēs atkausēt saldētavu. Tā dubultā dzesēšanas sistēma nodrošina, ka pārtika par 60% labāk saglabā mitrumu, salīdzinot ar ledusskapjiem ar vienu iztvaikotāju.* Neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tā nodrošina ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.

* Uzņēmumā veiktas TwinTech tehnoloģijas pārbaudes, izmantojot iekšēju testa metodi un mērot mitruma pakāpi pēc 9 dienu glabāšanas, salīdzinot ar mūsu ražotu produktu ar vienu iztvaikotāju.

Nepārtraukta kontrole. Ar AEG lietotni

Pārvaldiet ledusskapi no viedierīces. Saņemiet paziņojumus, ja durvis ir atvērtas, un saņemiet apkopes padomus, lai ledusskapis darbotos visefektīvāk. Uzziniet, kur un kā uzglabāt pārtikas produktus, lai skrupulozi aizsargātu pārtikas kvalitāti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels