Cita informācija

8000. sērijas Cooling 360° ledusskapis ar saldētavu aprīkots ar vairākiem gaisa kanāliem, kas nodrošina pastāvīgu dzesēšanu. Tas aizsargā produktus katrā plauktā un var palīdzēt samazināt pārtikas atkritumus par 28%*. Nerūsošā tērauda apdare piedod elegantu, augstvērtīgu izskatu jūsu virtuvei.
*Salīdzinājumā ar 500 ColdSense ledusskapi. Pamatojoties uz ārējiem testiem par plauktos uzglabātā mīkstā siera un vārītā šķiņķa ēdamības ilgumu. Rezultāti var atšķirties atkarībā no pārtikas veida. Aplēsts iespējamais pārtikas atkritumu samazinājums, pamatojoties tikai uz iekārtu veiktspēju un neņemot vērā lietotāju uzvedību.

Priekšrocības

Var palīdzēt samazināt pārtikas atkritumus par 28%.

Aizsargājiet pārtikas kvalitāti, samaziniet pārtikas atkritumu daudzumu, nodrošinot stabilu un vienmērīgu temperatūru un mitrumu visā ledusskapī. Cooling 360°augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda iekšpuses dizains nodrošina par 28% efektīvāku temperatūras uzturēšanu katrā plauktā.

* Salīdzinājumā ar tādu pašu 500 sērijas ColdSense ledusskapi. Pamatojoties uz ārējām pārbaudēm mīksta siera un vārīta šķiņķa lietošanas ilgumā uzglabājot plauktos. Rezultāti var atšķirties atkarībā no pārtikas veida. Aprēķinātais iespējamais pārtikas atkritumu samazinājums, pamatojoties tikai uz ierīces veiktspēju un neņemot vērā lietotāja uzvedību.

Jaunās ēras inovācija. Unikāls ledusskapis ar saldētavu ar pārstrādātu plastmasu*

Ir pienākusi jauna ēra atdzesēšanā. Iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšpuse ir izgatavota no 70% pārstrādātas plastmasas. Jaunu ledusskapju izgatavošanai tiek izmantota plastmasa no utilizētiem ledusskapjiem, palīdzot samazināt atkritumus ar cirkularitāti.

Līdz pat 95% vitamīnu tiek saglabāti ar GreenZone+ tehnoloģiju.*

GreenZone+ atvilktne novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot dārzeņiem piemērotu mitruma līmeni. Tas ļauj saglabāt līdz 95% vitamīnu pēc 11 dienām, aizsargājot pārtiku ar atbilstošu mitruma daudzumu.

*Vitamīnu piesātinājuma pakāpe, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna koncentrāciju mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

Saldētava pārvēršas ledusskapī. Vairāk eleastības

Saldētava ir pilnībā pārvēršama, tādējādi jūs varat iestatīt tās temperatūru uz +4°C, lai palielinātu ledusskapja ietilpību, vai turpināt to izmantot kā saldētavu temperatūrā no -15°C līdz –24°C.

TwinTech® No Frost — saglabā pārtiku sulīgu un mitru

Ar TwinTech® No Frost jums nekad nevajadzēs atkausēt saldētavu. Tā dubultā dzesēšanas sistēma nodrošina, ka pārtika par 60% labāk saglabā mitrumu, salīdzinot ar ledusskapjiem ar vienu iztvaikotāju.* Neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tā nodrošina ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels