Cita informācija

8000 Cooling 360° ledusskapja funkcija nodrošina, ja jūsu pārtika tiek pasargāta. Gaiss vienmērīgi plūst pa efektīvām ventilācijas atverēm. Inovatīvā nerūsējošā tērauda aizmugure ļauj ātri atjaunot temperatūru pēc durvju atvēršanas.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - NSC8M181DS

Katrā stūrī. Rūpīga dzesēšana. Ar Cooling 360°

Cooling 360° ledusskapis aprīkots ar uzlabotu gaisa cirkulāciju. Īpaši veidotā sistēma cirkulē vēso gaisu visā ledusskapī. Īsta nerūsējošā tērauda aizmugure gādā par pirmšķirīgu dizainu, un ierīce atdziest ātrāk pēc durvju atvēršanas. Pārliecinoši aizsargājot katra produkta unikālo tekstūru.

Extra Chill atvilktne. Svaigi grieztiem produktiem

Palēniniet savu iecienītāko sieru un svaigi grieztu produktu nobriešanu, uzglabājot tos Extra Chill atvilktnē. Atvilktnē tiek uzturēta zemāka temperatūra nekā pārējā ledusskapī.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - NSC8M181DS

Sirdsmiers uz desmit gadiem

Kompresora desmit gadu garantija nodrošina maksimālu sirdsmieru. Garantijā iekļauta maksa par darbu, transportēšanu, gāzes izsūknēšanu un uzpildi, vispārējo apkopi un servisu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona