Cita informācija

Šīs indukcijas plīts virsmas MaxiSense® zonas automātiski pielāgosies gandrīz jebkuras pannas izmēram un formai. Vienkārši pārbaudiet, vai panna nosedz krustiņa marķējumu.

Priekšrocības

Pagatavots atbilstoši jūsu gaumei. Pastāvīgi.

Uzlabotais AEG indukcijas plīts virsmas ProFry sensors gādā, lai visi ēdieni ceptos vienmērīgi. Izmantojot iepriekš iestatītus līmeņus (pusjēls, vidēji izcepts un labi sacepts), plīts noteiks, kontrolēs un regulēs vienmērīgu temperatūru uz plīts un pannas virsmas. Tādēļ viss tiek izcepts atbilstoši jūsu gaumei.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84431FB

Novietojiet savas pannas jebkurā vietā, izmantojot "MaxiSense®" plīts virsmu

Lai nodrošinātu neatkārtojamu fleksibilitātes pakāpi, šīs indukcijas plīts virsmas zonas automātiski pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas traukiem, nodrošinot vienmērīgu rezultātu, lai kāds būtu pannas izmērs vai pozīcija

Tieša pareizās temperatūras iestatīšana

Šīs plīts virsmas tiešās piekļuves vadības elementi ļauj uzreiz iestatīt precīzu temperatūru. Pieskarieties tikai skārienvadības pareizajam līmenim.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84431FB

Piedāvā visefektīvāko konversiju, kas pārvērš jaudu karstumā

Izmantojot indukcijas tehnoloģiju, iepriekšēja sakarsēšana nav nepieciešama, lai sasniegtu vēlamo temperatūru, tādēļ jauda tiek konvertēta karstumā maksimāli efektīvi.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84431FB

Maksimāla jauda pēc vajadzības

Šīs gatavošanas virsmas jaudas pastiprināšanas funkcija ir lieliski piemērota ātrai un intensīvai sakarsēšani. Izmantojot šo funkciju, varat sakarsēt ēdienus īpaši ātri.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona