Cita informācija

Ar indukcijas plīts virsmu 6000 FlexiBridge® jūs varat pielāgot savu gatavošanas zonu, sasaistot un pārvaldot līdz pat četriem segmentiem. Šī funkcija ir ideāli piemērota lielām vai garām pannām vai daudzu ēdienu vienlaicīgai gatavošanai, kam nepieciešama papildu vieta.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE74471IB

Daudzveidīga gatavošana ar FlexiBridge®

Funkcija FlexiBridge® sniedz jums iespēju pielāgot gatavošanas apgabalu, sasaistot un pārvaldot līdz pat četriem segmentiem dažādos veidos. Tā ir ideāli piemērota lielām vai garām pannām un gadījumiem, kad ir nepieciešams gatavot vairākus ēdienus vienlaikus.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE74471IB

Vienmērīgāka un ātrāka karsēšanas jaudas maiņa ar PowerSlide

No intensīvas līdz lēnai karsēšanai un siltuma uzturēšanai: izmantojiet PowerSlide, lai ātri mainītu karsēšanas intensitāti ēdiena pagatavošanai. Vienkārši pārvietojiet savu pannu no vienas karsēšanas intensitātes citā bez apstāšanās, lai pielāgotu temperatūru gatavošanas laikā.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE74471IB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE74471IB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. Jaudas pastiprināšanas funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE74471IB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona