Cita informācija

Indukcijas plīts 6000 Bridge atvieglo gatavošanu ar lielām pannām vai katliem. Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas vienā abās virsmas pusēs, lai pielāgotos ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Tilta zonā tiks nodrošināta vienāda temperatūra un piemērotais laika iestatījums.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE64450XB

DoubleBridge. Nodrošina plašākas izmantošanas iespējas

Ar DoubleBridge funkciju varat apvienot divas gatavošanas zonas divās dažādās gatavošanas virsmas vietās. Perfekti piemērota dažāda izmēra gatavošanas trauku izmantošanai un maksimālam elastīgumam virtuvē, šī funkcija arī nodrošina vienādus temperatūras un laika iestatījumus.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE64450XB

Mazāk soļu un vairāk kontroles ar tiešo skārienvadību

Tiešās skārienvadības lietotāja saskarne izmanto intuitīvus skaitļus no 1–14, lai jūs varētu jau sākotnēji iestatīt atbilstošu temperatūru bez nepieciešamības spiest plus un mīnus taustiņus.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE64450XB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. PowerBoost funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE64450XB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE64450XB

Pilnīga jūsu bērnu drošība ar bērnu drošības funkciju

Bērnu drošības funkcija nodrošina to, ka plīts virsmas iestatījumus nevar netīši izmainīt, tāpēc plīts virsma ir droši lietojama arī bērnu klātbūtnē.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona