Cita informācija

Indukcijas plīts 6000 Bridge atvieglo gatavošanu ar lielām pannām vai katliem. Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas vienā abās virsmas pusēs, lai pielāgotos ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Tilta zonā tiks nodrošināta vienāda temperatūra un piemērotais laika iestatījums.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE85753FB

DoubleBridge. Nodrošina plašākas izmantošanas iespējas

Ar DoubleBridge funkciju varat apvienot divas gatavošanas zonas divās dažādās gatavošanas virsmas vietās. Perfekti piemērota dažāda izmēra gatavošanas trauku izmantošanai un maksimālam elastīgumam virtuvē, šī funkcija arī nodrošina vienādus temperatūras un laika iestatījumus.

5 individuālo zonu kontrole lielākai dažādībai

5 individuālo zonu kontroles vadības panelis ļauj kontrolēt 5 zonas atsevišķi lielākai elastībai. Katrai zonai ir 9 jaudas līmeņi, funkcija PowerBoost un Hob2Hood®.

Karsēšanas atmiņas funkcija precīzai ēdienu gatavošanai

Karsēšanas atmiņas funkcija pārvalda ēdiena gatavošanas procesu. Ja jums izlīst katliņa saturs vai ir nepieciešams pacelt gatavošanas trauku, vadības panelis iegaumēs esošos iestatījumus uz 120 sekundēm, lai jums nav atkārtoti jāiestata jaudas līmenis.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE85753FB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Ātrāka sildīšana papildu ātrumam ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. PowerBoost funkcija sniedz mums momentānu karstuma vilni, uzkarsējot ūdeni ātrāk nekā 90 sekundēs. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels