Cita informācija

Ar indukcijas plīts virsmu 6000 FlexiBridge® jūs varat pielāgot savu gatavošanas zonu, sasaistot un pārvaldot līdz pat četriem segmentiem. Šī funkcija ir ideāli piemērota lielām vai garām pannām vai daudzu ēdienu vienlaicīgai gatavošanai, kam nepieciešama papildu vieta.

Priekšrocības

Daudzveidīga gatavošana ar FlexiBridge®

Funkcija FlexiBridge® sniedz jums iespēju pielāgot gatavošanas apgabalu, sasaistot un pārvaldot līdz pat četriem segmentiem dažādos veidos. Tā ir ideāli piemērota lielām vai garām pannām un gadījumiem, kad ir nepieciešams gatavot vairākus ēdienus vienlaikus.

Vienmērīgāka un ātrāka karsēšanas jaudas maiņa ar PowerSlide

No intensīvas līdz lēnai karsēšanai un siltuma uzturēšanai: izmantojiet PowerSlide, lai ātri mainītu karsēšanas intensitāti ēdiena pagatavošanai. Vienkārši pārvietojiet savu pannu no vienas karsēšanas intensitātes citā bez apstāšanās, lai pielāgotu temperatūru gatavošanas laikā.

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. Jaudas pastiprināšanas funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IKE84471XB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels