Cita informācija

Pagatavojiet ikvienu ēdienu nevainojami, izmantojot indukcijas plīts virsmu 9000 SensePro®. Bezvadu termozonde izmēra ēdiena un šķidruma iekšējo temperatūru, lai jūs varētu vārīt, cept un pat gatavot sous vide tehnikā. Tas ir jūsu personīgais šefpavāra palīgs.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84881FB

Pagatavojiet izcilu ēdienu. Vajadzīgajā gatavības pakāpē ar termozondi

Nevainojami pagatavojiet ikvienu ēdienu ar termozondi. Šī zonde precīzi nosaka temperatūru un nosūta karsēšanas pielāgojumus uz plīts virsmu. Mērījuma un uzturēšanas temperatūra ir tik precīza, ka jūs varat pat gatavot sous vide tehnikā.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84881FB

Pilna krāsu skārienvadība jūsu valodā

Pilnas krāsu skārienvadības lietotāja saskarne sniedz pakāpeniskas norādes un reāllaika atsauksmes. Tas nozīmē, ka jūs varat gatavot ēdienu ar lielāku pārliecību. Tā pat iemācīs jūs gatavot sous vide tehnikā. Paceliet savas gatavošanas prasmes jaunā līmenī

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84881FB

Sasaistiet divas gatavošanas zonas, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai pielāgotu plīti ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Sasaistītajām zonām ir vienāds temperatūras un laika iestatījums, un tās ir ideāli piemērotas gadījumiem, kad jūs gatavojat ēdienu saviesīgām vakariņām vai lielākām svinībām.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84881FB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Katra gatavošanas zona. Individuāla laika uzskaite

Lietojot gatavošanas zonu, skārienekrāna displejā var ātri un ērti aplūkot tās taimeri. Vairs nav nepieciešams mainīt izvēlnes vai zonas. Katram ēdienam var precīzi noteikt gatavošanas laiku, tāpēc jūs pilnībā pārvaldāt gatavošanas procesu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona