Cita informācija

Pagatavojiet ikvienu ēdienu nevainojami, izmantojot indukcijas plīts virsmu 9000 SensePro®. Bezvadu termozonde izmēra ēdiena un šķidruma iekšējo temperatūru, lai jūs varētu vārīt, cept un pat gatavot sous vide tehnikā. Tas ir jūsu personīgais šefpavāra palīgs.

Priekšrocības

Pagatavojiet izcilu ēdienu. Vajadzīgajā gatavības pakāpē ar termozondi

Nevainojami pagatavojiet ikvienu ēdienu ar termozondi. Šī zonde precīzi nosaka temperatūru un nosūta karsēšanas pielāgojumus uz plīts virsmu. Mērījuma un uzturēšanas temperatūra ir tik precīza, ka jūs varat pat gatavot sous vide tehnikā.

Pilnkrāsu skārienvadība jūsu valodā

Pilnakrāsu skārienvadības lietotāja saskarne sniedz pakāpeniskas norādes un reāllaika atsauksmes. Tas nozīmē, ka jūs varat gatavot ēdienu ar lielāku pārliecību. Tā pat iemācīs jūs gatavot sous vide tehnikā. Paceliet savas gatavošanas prasmes jaunā līmenī

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84881FB

Sasaistiet divas gatavošanas zonas, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai pielāgotu plīti ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Sasaistītajām zonām ir vienāds temperatūras un laika iestatījums, un tās ir ideāli piemērotas gadījumiem, kad jūs gatavojat ēdienu saviesīgām vakariņām vai lielākām svinībām.

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Individuāla laika uzskaite katrai gatavošanas zonai

Lietojot gatavošanas zonu, skārienekrāna displejā var ātri un ērti aplūkot tās taimeri. Vairs nav nepieciešams mainīt izvēlnes vai zonas. Katram ēdienam var precīzi noteikt gatavošanas laiku, tāpēc jūs pilnībā pārvaldāt gatavošanas procesu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels