Cita informācija

FiberPro sistēma ar 3DScan tehnoloģijas sensoru uztver mitrumu gan apģērba ārpusē, gan iekšpusē. Tādējādi drēbes tiek izžāvētas ar precizitāti un rūpēm, pārliecinoši žāvējot vilnu, zīdus, āra apģērbus, kreklus, bikses, kā arī dūnu jakas. Pieredzi īpašu žāvēšanas precizitāti.

Priekšrocības

AEG - Žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju - T9DBB89B

3Dscan tehnoloģija. Precizitāte žāvēšanā

FiberPro sistēma ar 3DScan tehnoloģiju nolasa no audumiem informāciju par mitrumu, izmantojot sensorus. Tā nosaka mitrumu un regulē laiku, nodrošinot precīzu žāvēšanu. Pat biezam un no vairākiem slāņiem izgatavotam apģērbam. Dūnu jakas uztur sākotnējo izskatu un par 30% augstāku termisko izolāciju, salīdzinot ar žāvēšanu ar gaisu.

AEG - Žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju - T9DBB89B

SAUDZĪGA, ĀTRA JAUKTU AUDUMU APĢĒRBU ŽĀVĒŠANA. AR MYDRY

Jauktu audumu apģērbi ir pedantiski aprūpēti ar MyDry ciklu. Un izveidojot pāri ar 9000 sērijas Premium Edition veļas mazgājamo mašīnu, viss “no sausa līdz sausam” process aizņem mazāk nekā trīs stundas. Nav nepieciešama nekāda šķirošana — vienkārša, optimāla kokvilnas un sintētikas aprūpe viena cikla ietvaros.

AEG - Žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju - T9DBB89B

CONNECTIVITY PAIR. NETRAUCĒTAI SAZIŅAI

Ar lietotnes My AEG Care starpniecību Connectivity Pair bez piepūles savieno veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju. Rādot kopējo veļas mazgāšanas un žāvēšanas laiku. Tā pat informēs jūs, kad veļu nepieciešams pārlikt otrā ierīcē, kā arī ieteiks optimālos žāvēšanas iestatījumus. Veļas mazgāšana saskaņā ar jūsu grafiku, pārvaldot to no jebkuras vietas.

AEG - Žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju - T9DBB89B

PERSONISKA AIZSARDZĪBA JŪSU DRĒBĒM

Mūsu vienreizējās AbsoluteCare® sistēmas programmas precīzi kontrolē žāvēšanas tilpnes kustību un temperatūru. Vilnas izstrādājumi tiek izklāti uz veļas tilpnes, atgādinot veļas žāvēšanu izklātā veidā. Āra apģērbiem tiek dots tieši nepieciešamais karstums, lai pilnībā atjaunotu to ūdensnecaurlaidīgās membrānas funkcionalitāti. Visiem audumiem tiek piemērota pareizā kustība un temperatūra, lai izžāvētu tos pilnībā, vienlaikus saglabājot to kvalitāti un izskatu

AEG - Žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju - T9DBB89B

Droša, zema temperatūra

AEG SensiDry tehnoloģija izvelk no audumiem vairāk mitruma uz pusi zemākā temperatūrā, salīdzinot ar parastajiem veļas žāvētājiem, ievērojami nepagarinot žāvēšanas laiku. Tādējādi audumi nekad netiek pakļauti nevajadzīgam karstumam. Jūsu drēbes ilgāk saglabās tekstūru, kas tām bija, kad jūs tās iegādājāties. Un zemāka temperatūra palīdz jums arī ietaupīt enerģiju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels