Cita informācija

Žāvējiet ar pārliecību. 9000 Absolute Care® Plus veļas žāvētājs piedāvā augstākā līmeņa žāvēšanas precizitāti un aprūpi, pateicoties 3DScan tehnoloģijai un Absolute Care®. Tā nosaka mitruma līmeni veļā, nodrošinot, ka pat vairākkārtu audumi tiek izžāvēti vienmērīgi.

Priekšrocības

3DSCAN TEHNOLOĢIJA. SEGAS UN DŪNU JAKAS KĀ JAUNAS. 100% ATJAUNOTA KVALITĀTE*

3DScan tehnoloģija nodrošina augstākā līmeņa žāvēšanas precizitāti un kopšanu. Tā dziļi skenē apģērbus, lai noteiktu mitruma līmeni. Esiet pārliecināti, ka visi jūsu apģērbi, pat dūnu jakas un segas, ir vienmērīgi izžāvēti un saglabāsies pūkaini un silti.

*Pamatojoties uz ārēju siltumizturības pārbaudi apģērbos, kas žāvēti, izmantojot 3DScan tehnoloģiju, atbilstoši standartam ISO 11092.

MAZĀK BURZĪJUMU. VIEGLĀKA GLUDINĀŠANA. AR PROSTEAM®

ProSteam® palīdz neitralizēt nevēlamus aromātus un samazina apģērbu burzījumus.* Mazāk burzījumu vietas uz apģērba palīdz saīsināt gludināšanai nepieciešamo laiku, kas, savukārt, samazina apģērba nolietošanos. ProSteam® palīdz apģērbam kalpot ilgāk.

*Iekšējās pārbaudes liecina, ka ar ProSteam® ciklu 100% kokvilnas audumiem burzījumi tiek samazināti par līdz pat 40%.

ABSOLUTECARE®. GARANTĒTA APĢĒRBU NESARAUŠANĀS*

AbsoluteCare® izmanto siltumsūkņa tehnoloģiju, kā arī pielāgotas tvertnes kustības un temperatūru, lai drošā veidā žāvētu pat smalka auduma apģērbu. Nodrošina vilnas apģērbu nesaraušanos un zīda apģērbu formas nezaudēšanu kā arī atjauno ūdensnecaurlaidības īpašības.

*Salīdzinājumā ar žāvēšanu izklātā veidā.

NĀKAMAIS LĪMENIS IERĪČU MIJIEDARBĪBAI AR AEGCONNECTED

Izmantojiet My AEG Care lietotni, lai pielāgotu iestatījumus un iegūtu viedus padomus un ieteikumus. Pielāgojiet veļas mazgāšanas ciklus un nosūtiet instrukcijas uz savu ierīci atbilstoši savām vajadzībām un paradumiem. Vieda un ērta kontrole no viedtālruņa.

HIGIĒNAS CIKLS ŽĀVĒJOT LIKVIDĒ VAIRĀK NEKĀ 99,9% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU*

Swissatest sertificētajā Higiēnas ciklā žāvējot temperatūra tiek paaugstināta virs 60°C, dezificējot apģērbu un likvidējot 99,9% baktēriju un vīrusu.* Tagad varat pārliecināti žāvēt segas, spilvenus un apģērbu.

* Testēts attiecībā uz Candida albicans, MS2 bakteriofāgu un Escherichia coli ārpakalpojumā Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā veiktā testā (Testa ziņojuma Nr. 20212038).

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels