Cita informācija

Veļas žāvētājs 8000 AbsoluteCare® izmanto siltumsūkņa tehnoloģiju. Tas arī precīzi kontrolē žāvēšanas tvertnes kustības un temperatūru, pasargājot vilnu no saraušanās un zīdu no formas zaudēšanas. AbsoluteCare® atjauno ūdensnecaurlaidības īpašības.

Priekšrocības

ABSOLUTECARE®. GARANTĒTA APĢĒRBU NESARAUŠANĀS*

AbsoluteCare® izmanto siltumsūkņa tehnoloģiju, kā arī pielāgotas tvertnes kustības un temperatūru, lai drošā veidā žāvētu pat smalka auduma apģērbu. Nodrošina vilnas apģērbu nesaraušanos un zīda apģērbu formas nezaudēšanu kā arī atjauno ūdensnecaurlaidības īpašības.

*Salīdzinājumā ar žāvēšanu izklātā veidā.

NĀKAMAIS LĪMENIS IERĪČU MIJIEDARBĪBAI AR AEGCONNECTED

Izmantojiet My AEG Care lietotni, lai pielāgotu iestatījumus un iegūtu viedus padomus un ieteikumus. Pielāgojiet veļas mazgāšanas ciklus un nosūtiet instrukcijas uz savu ierīci atbilstoši savām vajadzībām un paradumiem. Vieda un ērta kontrole no viedtālruņa.

MIXDRY. BEZ ŠĶIROŠANAS. BEZ PIEPŪLES. ŽĀVĒJIET KOKVILNU KOPĀ AR SINTĒTIKU

MixDry ērti, vienmērīgi un rūpīgi izžāvē sintētiskus un kokvilnas apģērbus, nežāvējot tos nedz pārmērīgi, nedz nepietiekami. Šķirošana nav nepieciešama. Siltumsūkņa tehnoloģija nodrošina, ka apģērbi saņem atbilstošu siltuma daudzumu, saglabājot zemu enerģijas patēriņu.

*Pārbaudīts, izmantojot gan kokvilnas, gan sintētikas audumu veļu ar svaru līdz 5kg.

PRECISEDRY. IETAUPA LAIKU UN ENERĢIJU. PASARGĀ JŪSU APĢĒRBU

PreciseDry uzlabotie mitruma sensori palīdz ietaupīt laiku un enerģiju. Tie proporcionāli pielāgo laiku un elektroenerģijas patēriņu atkarībā no veļas apjoma. Tas nodrošina katrai žāvēšanas reizei atbilstošu kopšanu, lai apģērbi izskatītos kā jauni pēc iespējas ilgāk.

HIGIĒNAS CIKLS ŽĀVĒJOT LIKVIDĒ VAIRĀK NEKĀ 99,9% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU*

Swissatest sertificētajā Higiēnas ciklā žāvējot temperatūra tiek paaugstināta virs 60°C, dezificējot apģērbu un likvidējot 99,9% baktēriju un vīrusu.* Tagad varat pārliecināti žāvēt segas, spilvenus un apģērbu.

* Testēts attiecībā uz Candida albicans, MS2 bakteriofāgu un Escherichia coli ārpakalpojumā Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā veiktā testā (Testa ziņojuma Nr. 20212038).

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels