Cita informācija

Žāvējiet ar pārliecību. 9000 Absolute Care® Plus veļas žāvētājs piedāvā augstākā līmeņa žāvēšanas precizitāti un aprūpi, pateicoties 3DScan tehnoloģijai un Absolute Care®. Tā nosaka mitruma līmeni veļā, nodrošinot, ka pat vairākkārtu audumi tiek izžāvēti vienmērīgi.

Priekšrocības

3DSCAN TEHNOLOĢIJA. SEGAS UN DŪNU JAKAS KĀ JAUNAS. 100% ATJAUNOTA KVALITĀTE*

3DScan tehnoloģija nodrošina augstākā līmeņa žāvēšanas precizitāti un kopšanu. Tā dziļi skenē apģērbus, lai noteiktu mitruma līmeni. Esiet pārliecināti, ka visi jūsu apģērbi, pat dūnu jakas un segas, ir vienmērīgi izžāvēti un saglabāsies pūkaini un silti.

*Pamatojoties uz ārēju siltumizturības pārbaudi apģērbos, kas žāvēti, izmantojot 3DScan tehnoloģiju, atbilstoši standartam ISO 11092.

ABSOLUTECARE®. GARANTĒTA APĢĒRBU NESARAUŠANĀS*

AbsoluteCare® izmanto siltumsūkņa tehnoloģiju, kā arī pielāgotas tvertnes kustības un temperatūru, lai drošā veidā žāvētu pat smalka auduma apģērbu. Nodrošina vilnas apģērbu nesaraušanos un zīda apģērbu formas nezaudēšanu kā arī atjauno ūdensnecaurlaidības īpašības.

*Salīdzinājumā ar žāvēšanu izklātā veidā.

NĀKAMAIS LĪMENIS IERĪČU MIJIEDARBĪBAI AR AEGCONNECTED

Izmantojiet My AEG Care lietotni, lai pielāgotu iestatījumus un iegūtu viedus padomus un ieteikumus. Pielāgojiet veļas mazgāšanas ciklus un nosūtiet instrukcijas uz savu ierīci atbilstoši savām vajadzībām un paradumiem. Vieda un ērta kontrole no viedtālruņa.

MIXDRY. BEZ ŠĶIROŠANAS. BEZ PIEPŪLES. ŽĀVĒJIET KOKVILNU KOPĀ AR SINTĒTIKU

MixDry ērti, vienmērīgi un rūpīgi izžāvē sintētiskus un kokvilnas apģērbus, nežāvējot tos nedz pārmērīgi, nedz nepietiekami. Šķirošana nav nepieciešama. Siltumsūkņa tehnoloģija nodrošina, ka apģērbi saņem atbilstošu siltuma daudzumu, saglabājot zemu enerģijas patēriņu.

*Pārbaudīts, izmantojot gan kokvilnas, gan sintētikas audumu veļu ar svaru līdz 5kg.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels