Cita informācija

ComboHob MultiBridge nodrošina jaudīgu indukcijas plīts virsmu un tvaika nosūcēju viena meistarīga produkta ietvaros. Virtuves dizains vairs nav atkarīgs no tā, kur var novietot tvaika nosūcēju. Izbaudiet dizaina brīvību, pateicoties plīts virsmai–hibrīdam.

Priekšrocības

Gatavošana un tvaika nosūkšana vienā ierīcē. Ar ComboHob

ComboHob ir tvaika nosūcēja un jaudīgas indukcijas plīts apvienojums. Sniedzot neierobežotas iespējas jaunam virtuves dizainam. Nepārspējamas ērtības un moderns un minimālistisks dizains.

Automatizēta tvaika nosūkšana Ar tehnoloģiju Hob2Hood

Tehnoloģija Hob2Hood ļauj automātiski nosūkt tvaiku gatavošanas laikā. Ja samazināt vai palielināt plīts virsmas jaudas iestatījumus, tvaika nosūcēja ventilatori atbilstoši paši noregulēsies. Tāpēc jūs varat pievērst visu savu uzmanību ēdienam.

Lielas maltītes pagatavotas vienlaikus. Ar MultiBridge

Ļaujiet garšai ieņemt vadošo lomu ar funkciju MultiBridge. Izbaudiet uzlabotu karstuma izplatību, automātiski jaudas regulēšanu un vienmērīgu pārklājumu lielākiem katliem un plancha griliem. Smalka gatavošana un izklaide.

Viegli tīrāma. Vienkārša apkope

ComboHob virsmas centrā izvietoto tvaika nosūkšanas režģi var izņemt pilnībā. Tādējādi jūs piekļūstat alumīnija tauku filtram un īpaši efektīvajam aromātu filtram ierīces iekšpusē. Apkope bez piepūles un nepārtraukta veiktspēja.

Temperatūra un tvaika nosūkšana. Kontrole ar vienu pieskārienu

Precīzi pārvaldiet temperatūras un tvaika nosūkšanas iestatījumus ar indukcijas tiešo skārienvadību. Katrai ComboHob zonai ir individuāla jaudas vadība. Skaidra pārskatāmība un vienkāršs karstuma un tvaika nosūkšanas iestatījumu regulēšanas veids.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona