Cita informācija

Izmantojiet vēlamo virtuves dizaina brīvību. Šajā komplektā apvienota indukcijas plīts ar jaudīgu integrētu tvaika nosūcēju, lai jums nebūtu jāuztraucas par plīti un nosūcēju atsevišķi. Tagad varat plānot virtuvi brīvi, ļaujoties radošumam.

Priekšrocības

Iegūstiet virtuves iekārtojuma brīvību, lai plānotu savu virtuvi sev ērtā veidā

Šī indukcijas plīts virsmas un jaudīgā integrētā tvaika nosūcēja kombinācija sniedz jums nepieciešamo virtuves iekārtojuma brīvību. Tagad jums ir vairāk vietas savām daudzpusīgajām virtuves iekārtojuma idejām.

Mazāk skrāpējumu ar eleganto SaphirMatt stiklu

SaphirMatt stikls nodrošina izcilu aizsardzību pret skrāpējumiem, salīdzinot ar mūsu standarta keramikas plīts virsmām. Eleganti melnā, matētā apdare ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem un traipiem, tādējādi saglabājot jūsu plīts virsmu jaunas izskatu ilgāk.

Pēc gatavošanas izmantojot funkciju Breeze un izvēdiniet virtuves gaisu.

Kad ēdiena gatavošana pabeigta, ikviens vēlas izbaudīt savu maltīti un nemanāmi atsvaidzināt virtuves gaisu. Funkcija Breeze klusi attīra virtuves gaisu, netraucējot jūsu un viesu atmosfēru.

Viegli tīrāms. Viegli noņemams. Filtrs “divi vienā”

Filtrs “divi vienā” apvieno ogles un tauku filtru, kas absorbē aromātus un taukvielas. Ja ierīce ir uzstādīta recirkulācijas režīmā, tad ir nepieciešams filtrs “divi vienā”. Filtrs ir ērti noņemams un to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Automatizēta tvaika nosūkšana. Ar Hob2Hood

Tehnoloģija Hob2Hood® ļauj automātiski nosūkt tvaiku gatavošanas laikā. Ja samazināt vai palielināt plīts temperatūru, tvaika nosūcēja ventilators atbilstoši pats pielāgosies. Tāpēc varat pievērst uzmanību tikai ēdienam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels