Cita informācija

Gūstiet sev nepieciešamo virtuves dizaina brīvību. Šī duālā ierīce apvieno indukcijas plīts virsmu ar jaudīgu integrēto tvaika nosūcēju, lai jums nebūtu jāuztraucas par plīts virsmu un atsevišķu nosūcēju. Tagad varat plānot savas virtuves iekārtojumu, baudīt savam radošumam nepieciešamo brīvību.

Priekšrocības

Iegūstiet virtuves iekārtojuma brīvību, lai plānotu savu virtuvi sev ērtā veidā

Šī indukcijas plīts virsmas un jaudīgā integrētā tvaika nosūcēja kombinācija sniedz jums nepieciešamo virtuves iekārtojuma brīvību. Tagad jums ir vairāk vietas savām daudzpusīgajām virtuves iekārtojuma idejām.

Gūstiet elastīgumu abās plīts virsmas pusēs ar funkciju Double FlexiBridge.

Funkcija Double FlexiBridge sniedz iespēju izmantot labo vai kreiso plīts virsmas pusi, lai varētu pielāgot savu gatavošanas zonu, kombinējot līdz pat četrām zonām. Tā sniedz iespēju gatavot ēdienu, izmantojot katlus, pannas un pat dažāda izmēra plātnes, lai izbaudītu nevainojamu elastīgumu.

Pēc gatavošanas izmantojot funkciju Breeze un izvēdiniet virtuves gaisu.

Kad ēdiena gatavošana pabeigta, ikviens vēlas izbaudīt savu maltīti un nemanāmi atsvaidzināt virtuves gaisu. Funkcija Breeze klusi attīra virtuves gaisu, netraucējot jūsu un viesu atmosfēru.

Viegli tīrāms. Viegli noņemams. Filtrs “divi vienā”

Filtrs “divi vienā” apvieno ogles un tauku filtru, kas absorbē aromātus un taukvielas. Ja ierīce ir uzstādīta recirkulācijas režīmā, tad ir nepieciešams filtrs “divi vienā”. Filtrs ir ērti noņemams un to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Gūstiet maksimumu no savas ierīces ar lietotni My AEG Kitchen

Lietotne My AEG Kitchen pilnveido ēdiena gatavošanas pieredzi, bez piepūles sniedzot pakāpeniskas norādes jums ērtā veidā. Palīdz jums iepazīt savu ierīci, lai maksimāli izmantotu visas tās ērtās un aizraujošās funkcijas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels