Cita informācija

Izbaudiet virtuves izkārtojuma plānošanas brīvību un elastīgumu ar 6000 Bridge plīts virsmu ar eXTractor tvaika nosūcēju. Šai indukcijas plīts virsmai ir iebūvēts tvaika nosūcējs un Bridge funkcija, kas sniedz jums iespēju apvienot divas gatavošanas zonas vienā lielā zonā lielākai dažādībai.

Priekšrocības

Apvienotas 2 gatavošanas zonas ar tehnoloģiju Bridge

Bridge (tilts) funkcija apvieno divas gatavošanas zonas, lai tās varētu izmantot lielai vai garai pannai. Savienotās zonas ar saskaņotiem temperatūras un laika iestatījumiem ir lieliski piemērotas svētku vakariņu vai lielāku svinību maltīšu pagatavošanai.

Iegūstiet vairāk, gatavojot ar četriem individuāliem zonu vadības elementiem

Četras dažādās gatavošanas zonas sniedz jums iespēju pārvaldīt četras dažādas gatavošanas zonas un iestatīt katrai atsevišķus taimerus. Citas šīs ierīces funkcijas ietver deviņus jaudas līmeņus, jaudas pastiprināšanu, aktīvo pieskārienu, bērnu drošības funkciju un Hob2Hood vadības elementu.

Viegli tīrāms. Viegli noņemams. Filtrs "2 vienā"

"2 vienā" filtrs apvieno ogles un tauku filtru, kas novērš nepatīkamo aromātu un tauku uzkrāšanos. Ja ierīce tiek uzstādīta recirkulācijas režīmā, tad ir nepieciešams "2 vienā" filtrs. Filtrs ir ērti noņemams un mazgājams trauku mazgājamajā mašīnā.

Automatizēta tvaika nosūkšana. Ar Hob2Hood®

Tehnoloģija Hob2Hood® ļauj automātiski nosūkt tvaiku gatavošanas laikā. Ja samazināt vai palielināt plīts virsmas temperatūru, tvaika nosūcējs atbilstoši pielāgosies. Tāpēc varat pievērst uzmanību tikai ēdienam.

Jaudas pastiprināšanas funkcija Boost. Ātri attīra gaisu virtuvē

Kad virtuvē ir pārāk daudz izgarojumu vai tvaika, iestatiet nosūcēja funkciju Boost tūlītējai jaudīgai tvaika izsūknēšanai. Funkcija Boost darbojas 10 minūtes, lai efektīvi attīrītu gaisu virtuvē.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels