Product details

ComboHob MultiBridge nodrošina jaudīgu indukcijas plīts virsmu un tvaika nosūcēju viena meistarīga produkta ietvaros. Virtuves dizains vairs nav atkarīgs no tā, kur var novietot tvaika nosūcēju. Izbaudiet dizaina brīvību, pateicoties plīts virsmai–hibrīdam.

Priekšrocības

Gatavošana un tvaika nosūkšana vienā ierīcē. Ar ComboHob

ComboHob ir tvaika nosūcēja un jaudīgas indukcijas plīts apvienojums. Sniedzot neierobežotas iespējas jaunam virtuves dizainam. Nepārspējamas ērtības un moderns un minimālistisks dizains.

Automatizēta tvaika nosūkšana Ar tehnoloģiju Hob2Hood

Tehnoloģija Hob2Hood ļauj automātiski nosūkt tvaiku gatavošanas laikā. Ja samazināt vai palielināt plīts virsmas jaudas iestatījumus, tvaika nosūcēja ventilatori atbilstoši paši noregulēsies. Tāpēc jūs varat pievērst visu savu uzmanību ēdienam.

Lielas maltītes pagatavotas vienlaikus. Ar MultiBridge

Ļaujiet garšai ieņemt vadošo lomu ar funkciju MultiBridge. Izbaudiet uzlabotu karstuma izplatību, automātiski jaudas regulēšanu un vienmērīgu pārklājumu lielākiem katliem un plancha griliem. Smalka gatavošana un izklaide.

Viegli tīrāma. Vienkārša apkope

ComboHob virsmas centrā izvietoto tvaika nosūkšanas režģi var izņemt pilnībā. Tādējādi jūs piekļūstat alumīnija tauku filtram un īpaši efektīvajam aromātu filtram ierīces iekšpusē. Apkope bez piepūles un nepārtraukta veiktspēja.

Temperatūra un tvaika nosūkšana. Kontrole ar vienu pieskārienu

Precīzi pārvaldiet temperatūras un tvaika nosūkšanas iestatījumus ar indukcijas tiešo skārienvadību. Katrai ComboHob zonai ir individuāla jaudas vadība. Skaidra pārskatāmība un vienkāršs karstuma un tvaika nosūkšanas iestatījumu regulēšanas veids.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci