Cita informācija

6000 Bridge plīts virsma ar tvaika nosūcēju apvieno indukcijas gatavošanas virsmu, kas ietilpst 60cm skapītī, ar jaudīgu iebūvētu tvaika nosūcēju optimālai gaisa plūsmai. Tai ir arī funkcija Bridge, kas ļauj apvienot divas gatavošanas zonas vienā, lai gatavotu lielākos traukos.

Priekšrocības

Bridge Extractor plīts virsma. Lielāka brīvība virtuvē

Bridge Extractor apvieno indukcijas plīti, lai ietilptu 60 cm korpusā, ar jaudīgu iebūvētu nosūcēju optimālai gaisa plūsmai. Plīts virsmas funkcija Bridge arī ļauj apvienot divas gatavošanas zonas vienā lielākiem virtuves piederumiem.

AEG - Plīts virsma ar iebūvētu nosūcēju - NCH74B01CB

Funkcija Bridge — gatavošanas daudzveidība uz divām zonām

Ērtā funkcija Bridge savieno kopā divas zonas, radot lielāku gatavošanas zonu. Abas zonas tiek automātiski vadītas ar vienādu jaudas līmeni, nodrošinot nevainojamu gatavošanas veiktspēju.

4 atsevišķu zonu vadība. Neierobežotas gatavošanas iespējas

4 atsevišķu zonu vadība ar 9 jaudas līmeņiem sniedz jums iespēju atsevišķi vadīt 4 dažādas gatavošanas zonas un iestatīt katrai atsevišķu taimeri. Citas šīs ierīces funkcijas ietver jaudas pastiprināšanu, aktīvo pieskārienu, bērnu drošības funkciju un automātisko tvaika nosūcēja vadību.

Ilgmūžīgs ogles filtrs. Tīriet un lietojiet atkārtoti vairākas reizes

Ilgmūžīgo ogles filtru ir viegli tīrīt, tāpēc virtuves gaiss ir svaigs un nosūcēja ventilators ilgāk darbojas visefektīvāk. Filtrus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, pēc tam viegli uzstādīt atpakaļ, veicot reģenerāciju līdz 8 reizēm, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.

Automātiskā tvaiku nosūkšanas vadība. Pielāgojas gatavošanas laikā

Automātiskā tvaiku nosūkšanas kontrole ļauj koncentrēties uz svarīgāko — gatavošanu. Virsma automātiski ieslēgs un pielāgos tvaika nosūkšanas līmeni atbilstoši gatavošanas darbībām, uzturot virtuvē svaigu gaisu un manuāli nestrādājot ar nosūcēju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels