Product details

Lietojiet sautējamo katlu, lai gatavotu visu, sākot ar sautējumiem, beidzot ar cepešiem, dārzeņiem un putnu gaļu. Apcepiet un sutiniet uz plīts, tad turpiniet gatavot ēdienu cepeškrāsnī viena ērta procesa ietvaros. Sātīgā garša saglabāsies katlā, un jūs gūsiet sulīgus rezultātus katru reizi.

Priekšrocības

Electrolux - Roasting Pot - E9KLLC1

ĀTRS UN PRECĪZS KARSTUMS

Piecu slāņu dizains ir rūpīgi izstrādāts, izmantojot materiālus, kas ātri un vienmērīgi izplata karstumu, tiklīdz to sāk karsēt.

PIEMĒROTS VISU VEIDU PLĪTS VIRSMĀM

Tas ir ideāli piemērots jūsu indukcijas plīts virsmai, un to var izmantot arī ar visiem pārējiem plīts virsmu veidiem.

IDEĀLS IZMĒRS

Cepeša katla izmērs un forma veidoti, lai ideāli ietilptu gan jūsu cepeškrāsnī, gan uz plīts virsmas. Divkāršie rokturi ļauj ērtāk pārvietot trauku no vienas vietas uz otru.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci