Cita informācija

Easy2Clean pāts inovatīvais keramiskais pārklājums ļauj gatavot ēdienus cepeškrāsnī, neizmantojot cepampapīru; turklāt tā atgrūž taukus un netīrumus. Tādēļ, lai ērti notīrītu plāti, nepieciešams tikai karsts ūdens, mitra drāna un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

Priekšrocības

Easy2Clean plāts. Brīvība, kuru sniedz iespēja gatavot, kā vien vēlaties

Easy2Clean plātij ir inovatīvs keramikas pārklājums, kas dod iespēju likt produktus tieši uz plāts virsmas un gatavot bez cepampapīra vai liekām taukvielām. Tāpat pie virsmas nepielips netīrumi, tāpēc aizmirstiet par pielipušām ēdiena atliekām.

Inovatīvā Easy2Clean plāts. Ērti gatavot. Ērti mazgāt

Aizmirstiet par mērcēšanu, beršanu un ķimikālijām, jo Easy2Clean plāti pēc gatavošanas varēsiet nomazgāt vienā acumirklī, pateicoties ILAG®XERADUR 2 pārklājumam. Jums būs vajadzīga tikai mitra drāniņa, silts ūdens un mazliet trauku mazgājamā līdzekļa, lai plāts atkal būtu tīra.

AEG - Krāsns paplātes - A9OOAF11

Easy2Clean plāts ir droša jums un videi

Izturīgajai Easy2Clean plātij ir keramikas pārklājums, kas ir apstrādāts bez politetrafluoretilēna un perfluoroktanoīdskābes sintētiskajām sastāvdaļām, lai jums nebūtu jāuztraucas par toksiskiem tvaikiem augstā temperatūrā. Gatavojiet droši un pārliecināti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels