Cita informācija

Easy2Clean paplātes inovatīvais keramiskais pārklājums ļauj gatavot ēdienus cepeškrāsnī, neizmantojot cepampapīru; turklāt tā atgrūž taukus un netīrumus. Tādēļ, lai ērti notīrītu paplāti, nepieciešams tikai karsts ūdens, mitra drāna un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

Priekšrocības

Easy2Clean paplāte. Brīvība, kuru sniedz iespēja gatavot, kā vien vēlaties

Easy2Clean paplātei ir inovatīvs keramikas pārklājums, kas dod iespēju likt produktus tieši uz paplātes virsmas un gatavot bez cepampapīra vai liekām taukvielām. Tāpat pie virsmas nepielips netīrumi, tāpēc aizmirstiet par pielipušām ēdiena atliekām.

Inovatīvā Easy2Clean paplāte. Ērti gatavot. Ērti mazgāt

Aizmirstiet par mērcēšanu, beršanu un ķimikālijām, jo Easy2Clean paplāti pēc gatavošanas varēsiet nomazgāt vienā acumirklī, pateicoties ILAG®XERADUR 2 pārklājumam. Jums būs vajadzīga tikai mitra drāniņa, silts ūdens un mazliet trauku mazgājamā līdzekļa, lai paplāte atkal būtu tīra.

Easy2Clean paplāte ir droša jums un videi

Izturīgajai Easy2Clean paplātei ir keramikas pārklājums, kas ir apstrādāts bez politetrafluoretilēna un perfluoroktanoīdskābes sintētiskajām sastāvdaļām, lai jums nebūtu jāuztraucas par toksiskiem tvaikiem augstā temperatūrā. Gatavojiet droši un pārliecināti.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona