Product details

Platforma maltītei nepieciešamo sastāvdaļu sagatavošanai. Izgatavots no ozolkoka metāla rāmī, pie kura iespējams piestiprināt no CustomFlex ledusskapja izņemtās tvertnes.

Priekšrocības

SALIEDĒTA SISTĒMA. RACIONALIZĒTS PROCESS.

Dēlītis un Customflex tvertnes, apvienoti kopā, kļūst par fleksiblu darbavirsmu. Tie sniedz iespēju, kā racionāli paveikt katru gatavošanas procesa soli, lai produktu pieejamība un sagatavošana būtu daudz efektīvāka.

PREMIUM KVALITĀTE

Izgatavots no augstas kvalitātes ozolkoka, tā izturīgais dizains nodrošina plašu vietu (50x50 cm), kur var pagatavot jebkuru ēdienu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci