Salabojiet savu ierīci

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Covid-19 Information

Ja jūs, kāds ģimenes loceklis vai tiešie kolēģi pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši uz jebkuru apgabalu, kurā zināms par Corona COVID-19 vīrusa uzliesmojumu, vai arī jums vai kādam no jūsu ģimenes locekļiem šobrīd ir drudzis vai akūti elpošanas simptomi, kas var būt kā indikators par saaukstēšanos vai gripu, lūdzam, vismaz 7 dienas pēc visu simptomu pazušanas pieteikt mūsu servisa vizīti. Pēc atgriešanās no visiem zināmajiem COVID-19 uzliesmojuma apgabaliem pagaidiet vismaz 14 dienas. Ne ātrāk!

Ja jūs jau esiet rezervējis servisa vizīti mājās, mēs jūs lūdzam sazināties ar servisa meistaru un ieplānot to kādā citā dienā. https://www.aeg.lv/support/find-a-service-centre/

Lasīt vairāk

Izvēlieties remonta veidu

Rezervējiet remontu

Mēs saprotam, cik nepatīkami ir saskārties ar salūzušu ierīci. Rezervējiet pakalpojumu ar vienu no mūsu servisa partneriem, lai salabotu savu ierīci pēc iespējas ātrāk. Mūsu servisa centri, kas nodrošinās jums ekspertu pakalpojumus, ir izvietoti visā valstī.

  • Pilnībā kvalificēti mehāniķi no AEG partneriem
  • Uzticams un profesionāls serviss
  • Oriģinālas AEG rezerves daļas
  • Ražotāja garantijas periodā - bez maksas
aeg tehniķis

Ražotāji - eksperti, mehāniķi - eksperti

Neviens nezina jūsu ierīces labāk par mums. Jūs varat uzticēties mums, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo aprūpes kvalitāti, katru dienu. Tas ir mūsu solījums jums. Mūsu mehāniķi, kas pieejami visā valstī, ir apmācīti ārkārtīgi augstiem standartiem. Jūsu ierīces palīdz jūsu mājās padarīt, jūsu - un mēs vienmēr cenšamies to saglabāt.

ieslēdz AEG plīts virsmu

Salabojiet un aizsargājiet ar AEG kvalitāti

Kā ikviens ražotājs, mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkti ir uzticami un izgatavoti pēc visaugstākās kvalitātes standartiem. Mēs vēlamies, lai jūs varētu baudīt ierīces lietošanu daudzus gadus.