AutoDose

AutoDose

Kāds būtu atbilstošākais mazgāšanas līdzekļa daudzums? Ļaujiet to noteikt funkcijai AutoDose

Reizēm ir grūti saprast, cik tieši mazgāšanas līdzekļa būs nepieciešams. Tagad funkcija AutoDose to noteiks jūsu vietā.

Pārāk maz vai pārāk daudz mazgāšanas līdzekļa var kaitēt apģērbam, bet AutoDose nodrošina precīzu dozēšanu katrā mazgāšanas reizē. Jūsu kokvilnas apģērbs ir pasargāts un saglabās lielisku izskatu ilgāk.

Jums – ērtāka mazgāšana, bet jūsu drēbēm – labākā aprūpe.

Uzpildiet vienreiz, mazgājiet 20 reizes*

Funkcija AutoDose automātiski pievieno precīzi kalibrētu mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja devu tieši tad, kad tas nepieciešams. Veļas mazgājamā mašīna nosver tajā ievietoto apģērbu, ļaujot mazgāšanas līdzekli sadalīt līdz pat 20 reizēm! Tas ir ne tikai ērti un praktiski, bet arī garantē labākās rūpes par jūsu apģērbu.

* Pamatojoties uz vidējiem patērētāju ieradumiem (ref. JRC109033 EUR 28809 EN)

Pilnīga kontrole pār visiem 4 nodalījumiem

Izturīgā mazgāšanas līdzekļa atvilktne ļauj izvēlēties starp automātisko uz manuālo dozēšanas sistēmu gan pulveriem, gan šķidrajiem mazgāšanas līdzekļiem. Četri ietilpīgie nodalījumi ir ērti izmantojami, uzpildāmi un tīrāmi.

1. Nodalījums krāsainu apģērbu mazgāšanas līdzeklim
2. Nodalījums mīkstinātājam
3. Manuālos nodalījumus var izmantot īpašiem mazgāšanas līdzekļiem, piemēram, baltam, melnam vai membrānas audumam.

Papildu informācija par nodalījumu funkcijām atrodama lietotnē.

Ne par daudz, ne par maz – tikai labākās rūpes par jūsu apģērbu

Pārāk daudz vai pārāk maz mazgāšanas līdzekļa apģērbam var nākt par ļaunu, taču AutoDose katrai mazgāšanas reizei nodrošina piemērotāko devu. Jūsu iecienītākās kokvilnas drēbes tiks pasargātas un kalpos ilgāk.

 

3 reizes ilgāka aizsardzība pret bojājumiem*

Overdosing detergent damages the fibres in your clothing over time, so they wear out quicker. Thanks to our technology, cottons will be protected from fading, shrinkage and early aging.

*Test for tearing of cottons when applying force. Cotton washed in 30°. 30 washes AEG AutoDose vs. 10 washes competitor automatic dosage

Saglabājiet balto apģērbu spožu

Neizmantojot pietiekami daudz mazgājamā līdzekļa, baltais apģērbs kļūst pelēks, jo netiek pienācīgi izmazgāts. Uzticieties mūsu AutoDose tehnoloģijai, kas vienmēr nodrošinās piemērotāko mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja devu.