Par AEG

VIENMĒR IDEJU PRIEKŠĀ

130 INOVĀCIJU GADI

AEG nenogurstoši tiecas vienmēr atrasties vienu ideju priekšā. 2017. gadā mēs atzīmējam 130 gadus, kopš inovāciju ienākšanas jūsu mājās. Inteliģentās tehnoloģijas apvienojums ar atsaucīgu dizainu, sekojot AEG Pētera Bērena perspektīvas un dizaina filozofijai — izcila forma un funkcionalitāte. Mēs turpināsim inovāciju ceļu un esam apņēmušies savu mantojumu ņemt līdzi nākotnē.

pirmais aeg birojs

Atskatoties atpakaļ

Emīls Ratenē nodibināja AEG 1883. gadā kā Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Pēc apvienošanās ar meitasuzņēmumu Telefunken AG, kā arī pēc tam, kad to iegādājās Daimler AG un — visbeidzot — Electrolux, puses izveidoja AEG par pašreizējo progresīvi domājošo uzņēmumu. Viss, ko mēs darām AEG, koncentrējas uz inovācijām. Tas ir mūsu pazīstamāko mājas izgudrojumu dzinējspēks, sākot ar pirmo elektrisko ledusskapi un beidzot ar pirmo siltumsūkņu tehnoloģiju žāvētājiem. Mūsu ilgtspējīgie materiāli iedvesmo. Tā ir mūsu vēsture un nākotne.

Ieskatīšanās nākotnē

Rītdiena sākas šodien. Mainīsies mūsu ēšanas veids. Mainīsies 
mūsu ģērbšanās veids. Mainīsies mūsu dzīvesveids. Mēs zinām, kā tehnoloģija var uzlabot mūsu apkārtējo pasauli. Tāpēc mēs gādājam, lai mūsu ierīces ne tikai pārsniegtu jūsu šodienas vajadzības, bet arī aptvertu rītdienas tehnoloģiju nākotnes prasību ievērošanai.

pulkstenis

Formas un funkcijas kombinācija

1907. gadā par AEG mākslas konsultantu tika iecelts neparastais arhitekts Pēteris Bērens. Bērens ar savu darbu AEG tiek uzskatīts par mūsdienu industriālā dizaina dibinātāju. Profesoram Bērenam bija vienkārša, bet spēcīga dizaina filozofija: „Perfekt in Form und Funktion” (Perfekta forma un funkcijas). Viņš nenogurstoši strādāja, lai izveidotu ne tikai pašus funkcionālākos AEG produktus, bet arī visestētiskāko izskatu.

moderns dizains

Formas un funkcijas attīstība

Katrā ierīcē atradīsiet inteliģentu tehnoloģiju un atsaucīgu dizainu, kas ik reizi garantē izcilu sniegumu un rezultātus. Jūs atklāsiet, ka ar vienu pieskārienu var jaunā gaismā saskatīt visu mājā iespējamo. Mēs izstrādājam jūsu mājā izvietotās ierīces, jums nodrošinot pilnu kontroli un garantējot izcilu sniegumu un rezultātus. Ik reizi.

Dizains… ir tādu formu radīšana, kas saskan ar objekta raksturu un ļauj atspoguļot jauno tehnoloģiju priekšrocības

Pēteris Bērenss

Arhitekts un AEG mākslinieciskais konsultants

SASNIEDZIET JAUNU LĪMENI

Aprūpes etiķešu projekts

Apģērbu turpmākā aprūpe ievērojami ietekmē apģērbu un vides ilgnoturību. Tomēr mūsu aprūpes paradumi nav mainījušies jau ļoti ilgu laiku, neraugoties uz faktu, ka, pareizi pielietojot modernās tehnoloģijas, tās var paildzināt gan mūsu apģērbu, gan apkārtējās vides mūžu. Lai to mainītu, AEG uzsāka Aprūpes etiķešu projektu un izlaida jaunu aprūpes etiķeti „Nepārmazgājiet”.

The Next Black

Cenšoties paredzēt turpmākās mazgāšanas vajadzības un gādāt par apģērbu industrijas ilgtspējīgumu, AEG izveidoja „The Next Black” — 45 minūšu dokumentālo filmu, kurā tiek pētīta apģērba nākotne.

TASTEOLOGY

Garšas uzlabošana. Tasteology ir dokumentāla filma, kas rekonstruē garšu no jauna skatpunkta. Mēs aplūkojām ne tikai garšas un sastāvdaļas, bet arī zinātni un piedzīvojumu. Šajās piecās epizodēs mēs ceram iedvesmot jūs darbam virtuvē un ārpus tās.

ILGNOTURĪGI REZULTĀTI

Mēs vēlamies panākt izmaiņas uz labo pusi, kad mēs kā labākais ierīču uzņēmums pasaulē veidojam pozitīvas izmaiņas cilvēku ikdienas dzīvē un planētas nākotnē.

Mēs esam ambiciozi, tiecoties uz mērķi. Mūsu oglekļa ietekmes samazināšana par 50 % un materiālu efektivitātes palielināšana ir divas svarīgas jomas, kurās mēs vēlamies veikt pozitīvas izmaiņas nākotnē. Mēs zinām, ka pastāv izaicinājumi, tomēr stingri ticam, ka kopīgā darbā, meklējot ikvienam labvēlīgus ilgnoturīgos risinājumus, ik dienas turpināsim veidot pozitīvas izmaiņas.

 • 1
  Labāki risinājumi

  Labāki risinājumi nozīmē tādu produktu un pakalpojumu nodrošināšanu, kas uzlabo patērētāju dzīvi un ietaupa enerģiju, ūdeni un resursus.

 • 2
  Labākas darbības

  AEG darbība nodrošina cilvēkiem drošu, efektīvu un ētisku pamatu, lai ieguldītu pasaulē savu artavu.

 • 3
  Labāka sabiedrība

  AEG cenšas palīdzēt labākas sabiedrības izveidē, sniedzot iespējas patērētājiem un piegādātājiem, kā arī atbalstot vietējās kopienas.