Cita informācija

Mūsu 9000. sērijas veļas mazgājamās mašīnas attīra un mīkstina ūdeni, izmazgājot veļu tikpat rūpīgi 30°, kā to varētu izdarīt 60°, uzturot katra apģērba gabala formu un izjūtu, saglabājot katru krāsu kā jaunu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L9FBB49B

MĪKSTĀKS ŪDENS SAUDZĪGĀK IZTURAS PRET APĢĒRBU

Pilsētas ūdensvada ūdens satur minerālvielas, kas var negatīvi ietekmēt audumus. Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas ir pasaulē pirmās mašīnas ar tehnoloģiju, kas ļauj šīs minerālvielas likvidēt. Jonu apmaiņas filtrēšanas sistēma optimizē veļas tilpnē ieplūstošo ūdeni, lai mazgāšanas līdzekļi un mīkstinātāji varētu strādāt maksimāli efektīvi pat pie pašas zemākās temperatūras. Pietiekami saudzīga, lai audumi būtu mīksti un krāsas spilgtas.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L9FBB49B

ILGSTOŠA AUDUMA AIZSARDZĪBA AR 'MYWASH 49MIN' PROGRAMMU

'MyWash 49min' programma ir ideāli piemērota ikdienas veļas daudzuma mazgāšanai, saudzīgi izmazgājot līdz 5kg veļas mazāk kā vienas stundas laikā. Energoefektīva mazgāšana pie zemas temperatūras palīdz ilgāk aizsargāt jūsu apģērbu. Kopā ar 9000. sērijas Premium Edition veļas žāvētāju jūs varat izmazgāt un izžāvēt veļu mazāk kā trīs stundu laikā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L9FBB49B

CONNECTIVITY PAIR. NETRAUCĒTAI SAZIŅAI

Lietotnes My AEG Care funkcija Connectivity Pair viegli savieno veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju. Rāda kopējo veļas mazgāšanas un žāvēšanas laiku. Tā pat informē, kad veļu jāpārliek otrā ierīcē, un iesaka optimālus žāvēšanas iestatījumus. Veļas mazgāšana saskaņā ar grafiku, pārvaldot to jebkur.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L9FBB49B

RETĀKA GLUDINĀŠANA. SVAIGĀKS APĢĒRBS

Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās tvaika programmas droši likvidē aromātus un samazina krokas sausās drēbēs. Kā arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar saudzīgu tvaika režīmu, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L9FBB49B

Rūpes par apģērbu. Ietaupa ūdeni un enerģiju

ProSense technology® automātiski nosver ievietotās drēbes, lai izveidotu individuāli piemērotu ciklu. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Jūsu veļa katru reizi jutīsies svaiga un jauna, turklāt jūs ietaupīsiet arī ūdeni un enerģiju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels